Дизайн пакування для чипсів як результат креативної любовної фантазії

Можна підійти по-різному до розповіді кейсу про створення дизайну пакування. Ми пропонуємо подивитися на процес такої розробки через історію кохання, яке закінчилося створенням дизайну пакування для бренду Cheers з Узбекистану.

Що таке закоханість? Ну, згадуйте. Ось це “я бачу його/її, серце завмирає, потім б'ється зі страшною силою”, ви хочете бути з людиною і дарувати їй увесь світ. Адже так?

Коли бренд-команда узбецького чипсового бренду Cheers звернулася до нас за розробкою креативного дизайну пакування для їх нового продукту Nachos, ми подумали, що "закохатися" один в одного можуть... і снеки. Наприклад Cheers з Узбекистану та Nachos з Мексики.

Що ж їх, два бренди, абсолютно різних історично, територіально та емоційно, може поєднати на одному пакуванні? Ми спробували пофантазувати на цю тему. Що ж, включайте теплу мексиканську музику, та поїхали:

“Живе собі в Узбекистані Cheers. Він – шестикутний Buked чипс. Він – бренд, оригінал та модник, його обожнює місцеве населення за різноманітність смаків, оригінальну форму, і за те, що іноді наводить шуму, влаштовуючи заходи для своїх шанувальників по всій країні”.

Чипси Cheers – популярний локальний продукт оригінальної шестикутної форми, що представлений на полицях країни різними смаками.

“Одного разу Cheers зустрів трикутну дівчинку Nachos, яка приїхала з Мексики у гості до подруги. Він відразу захопився її стилем та впевненістю. Першого погляду вистачило, щоб зрозуміти, що вони мають бути разом. Cheers протягнув їй початок кукурудзи, а вона відповіла посмішкою: "Люблю кукурудзу!".

Nachos – мексиканський снек, який виготовляється з тонко нарізаних та обсмажених кукурудзяних тортильяс, які розрізаються на трикутники та обсмажуються до хрумкого стану.

“Вони ходили містом і розмовляли. Вона розповідала йому про свою країну, традиції; зізналася, що дуже популярна в Мексиці та по всьому світу; показувала фото в різних нарядах. Він розповідав їй про Узбекистан, про свою роботу та про конкурентів, показував свої логотипи, шрифти, патерни, клейми та фудзони на пакуваннях, і навіть трохи хвалився цифрами продажів”.

У процесі підготовки наша креативна команда заглибилася в історію та кулінарію обох країн, було проведено дослідження ринків снеків Узбекистану та Мексики, вивчено конкурентів та переглянуто сотні варіацій пакувань для снекових продуктів по всьому світу.

- Залишайся, Nachos! Уявляєш, що буде, якщо ми з тобою поєднаємося? З твого дозволу я візьму собі твою форму і кілька твоїх інгредієнтів, все це красиво одягнемо та житимемо разом у новому продукті... на полицях Узбекистану!

- Знаєш, я закохалася в Узбекистан, і в тебе. Я згодна. Але є кілька нюансів… Я хочу нову сукню нову упаковку! А на ній – моє ім'я!”

Cheers Nachos це кукурудзяні чипси, до складу яких входить корисний інгредієнт клітковина. Як результат креативної роботи, Клієнт побачив велику кількість дизайн-концептів для пакування нового продукту як з натуральними фуд-зонами, так і в різній палітрі кольорів. Після проведених тестів переміг концепт дизайну:

Звичайно, за лаштунками цієї романтичної історії стоїть складний робочий процес. Починається він із досліджень та аналізу, а закінчується готовим дизайн-концептом. Логотипи, шрифти, клейми, фудзона, палітра кольорів, яка підбирається найчастіше під певні фудзони, розташування окремих елементів необхідні складові побудови архітектури дизайну будь-якого пакування. І це все звичайно враховано.

Просто розповісти про кейс ми вирішили, додавши трохи кохання.

Команда проекту

  • Євгеній МиронюкКеруючий партнер зі стратегіїBrain Tank
  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Євген Артем'євПроджект МенеджерBrain Tank
  • Олексій КобзарDTP дизайнерBrain Tank
  • Андрій КотлярDTP дизайнерBrain Tank
  • Аліна ЄмельяноваДизайнеркаBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда