Не грайте в кохання, йдіть назустріч першими

Думка про те, що кохання потребує кроку, привела нас до нестандартної реалізації рекламної кампанії до дня всіх закоханих в ТРЦ Ocean Plaza. Залишивши стереотипне міркування про ключову атрибутику цього свята, ми заклали у цю концепцію нову метафору, яку під силу зчитати будь-кому. До речі, на цей задум нас надихнув та ідейно підштовхнув наш клієнт. Отже, розповідаємо в деталях.

Скільки “сердець” ви бачите переддень святого Валентина? Безліч, це питання не потребує вдумливої відповіді, вона лежить на поверхні. Отож, для того щоб розірвати цей шаблон “душності”, ми запропонували звізуалізувати шахматну партію на рекламному макеті, де свято всіх закоханих є чудовим приводом для чоловіка та жінки зробити перший крок назустріч своєму коханню. Доволі романтично та з підтекстом — не грайте в кохання, демонструйте рішучість, адже на горизонті завжди може знайтися той “гросмейстер”, який здатен змінити хід гри, “одержавши перемогу”. 

Як наслідок, за допомогою гіперконтрастної клітинки — білої та чорної, ми вийшли з шуму “сердець”, заявивши про себе споживачу яскраво та прямо в очі. 

Взагалі ми завжди за те, щоб вийти за рамки звичайного сприйняття дійсності з однією головною метою —  запропонувати світу новий формат демонстрації емоцій не тільки у креативних ключових образах, а й відео.

І здається, у нас непогано виходить знаходити нові альтернативні точки зору. Шах і мат ЗАБОРОНЕНО. 

Команда проекту

  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • DudusАрт ДиректорBrain Tank
  • Анатолій РізонПроджект МенеджерBrain Tank
  • Антон ПобережнийHead of Brain Post Brain Tank
  • Олексій КобзарДизайнерBrain Tank
  • Роман СосідкаДизайнерBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда