Чому на бізнес можна і треба дивитися як на еротичну фантазію?

  • Дата
  • Категорії

Якщо заголовок вам здається досить непристойним, то вам (не) здається.  Сьогодні ми поговоримо про погляд на бізнес через призму еротичної фантазії.

Згоден, це не дуже звичний та й не дуже зручний погляд, до якого всі звикли.

Але, камон, ми живемо в сучасному світі, в якому можна говорити про секс не пошепки. Тим більше, хіба не наше з вами емоційне залучення до бізнесу робить його живим та захоплюючим? Саме воно. І хіба нам хоч один раз було цікаво бути зручними для всіх? Ось дуже сумніваюся.

Отож. 

Я абсолютно впевнений у тому, що на кожен бізнес, як і на кожен окремий проєкт, співпрацю чи навіть зустріч з клієнтом треба дивитися не лише як на цифри та договори, а й як на чуттєвий танець навколо кишені споживача, якому час від часу намагаються перешкодити конкуренти.

Розглядаючи бізнес через парадигму ероса, можна виявити аспекти, які раніше могли залишитися непоміченими. І це може надихнути бізнес на нові ідеї, сприяти розвитку креативного мислення всередині команди та допомогти вийти за межі шаблонних рішень.

Тому приглушіть світло, увімкніть фантазію і спробуйте подивитися на свій бізнес під трохи непристойнішим кутом. Поділився ексклюзивно для Mind.ua списком із 10 рекомендацій. Насолоджуйтесь.

Євгеній Миронюк, керуючий партнер зі стратегії креативної агенції маркетингових комунікацій Brain Tank.

Команда