З ЧОГО ПОЧИНАЛИСЯ МЕДІА-ФАСАДИ?

Ми застали час, коли медіа-фасади в Україні були чимось “ух ти, вау, клас”. Це зараз нікого не здивувати величенькими постерами на пів-Києва. Але був час, на хвилиночку - 10 років тому, коли до нас прийшов клієнт й каже: “Хлопці, в мене є відкриття торгового центру й стіна 11 на 70 метрів…” (Instastory тоді ще не було, тому ми зрозуміли, що це розмір горизонтального банеру).

Авжеж ми відповіли, що таких банерів у нас у кожного в шафі по три штуки й пішли розробляти їх дизайн. Коли ми віддали перші візуалізації й прорахунок, клієнт був задоволений всім, окрім бюджету цього полотна, тому він запитав: “А що цей банер буде робити вночі, бо в Сумах дуже рано темніє”. Ми знали, що це місто розташоване північніше за Київ, тому відповіли: “Північне сяйво”. Клієнт спочатку зрадів, а потім зауважив: “Що, Північне сяйво?”. 

Коли ейфорія від сказаного пройшла, ми запропонували ТРЦ Мануфактура перший для нас 3D mapping проект такої складності, бо доводилось поєднати статику і динаміку на одному полотні: тобто вдень це був звичайний банер, а вночі наше полотно оживало та всі обʼєкти цього банеру починали динамічне життя, а зранку знов завмирали і так кожного дня. 

А ще приємним бонусом були три активних зони для відео реклами, які також оживали зі всім 3D шоу, таким чином, клієнт міг заощадити, а означає – заробити.

На відкритті та подальших івентах на фоні цій 3D-стіни ТРЦ Мануфактури, збиралось від трьох тисяч покупців. Це ми між собою називаємо - вторинна конверсія.

Ось з чого розпочалися наші медіа-фасади. А ще, цей проект остаточно закохав нас у 3D-mapping. За цей десяток років, ми вже маємо купу 3D-проектів. До речі, посилання на них залишаємо нижче. 

Команда проекту

  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Олександр НікітюкХудожникRoyal Advertising
  • Антон БабійДизайнер презентаційBrain Tank
  • Євгеній МиронюкКеруючий партнер зі стратегіїBrain Tank
  • Олексій КуліковВиконавчий ПартнерAntHill

Проекти кліента

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда