ТБ vs ТікТок. Чому можуть навчити один одного традиційні та інноваційні медіа?

Якби сучасну боротьбу між традиційними медіа та новими технологіями можна було б перенести у світ героїв Marvel, то телевізор був би старою й мудрою Залізною Людиною, яка знає всі таємниці свого світу, а Тік Ток – це молодий та швидкий Срібний Серфер, завжди готовий до виклику.

Отже, якщо ми подивимось на цю битву з позиції маркетолога, то побачимо, що кожен герой насправді має свої сильні та слабкі сторони, та й кожному формату є чому навчитись один в одного. У світі, де медіаландшафт постійно змінюється, а битва за вашу увагу стає дедалі запеклішою, важливо розглянути цю динаміку ближче. Традиційні медіагіганти, такі як телевізор, радіо та газети, з одного боку, і нові медіаплатформи, такі як стрімінгові сервіси, соціальні мережі та Тік-Токи, з іншого, стикаються у боротьбі за вашу увагу та час. І переможцем у цій битві буде той, хто знайде баланс між новим та старим, між інноваціями та традиціями.

Наш керуючий партнер зі стратегії Євгеній Миронюк все розклав по полицям в ексклюзивному авторському матеріалі для The Page.

Команда