Сучасна класика

Arsenal House розташувався на вул. Московській, колись головній вулиці Печерська з трьохсотрічною історією. Цей район можна сміливо назвати Арсеналом, адже понад століття він, так чи інакше, пов'язаний з цією назвою. А з огляду на незвичне для сучасного комплексу сусідство з заводом "Арсенал", була очевидна необхідність ввести в назву маркер, який визначає ключову перевагу комплексу — його локацію. Так народилося ім'я Arsenal House.

Приступивши до розробки логотипу, ми отримали перші візуалізації комплексу. Будучи знайомі з проектами bUd Development, ми не очікували банальних коробок, але вигляд Arsenal House перевершив всі наші очікування і, буквально, зачарував. Динаміка форм, естетика фасадів і, головне, каскади зелених терас — все це надихало і знайшло свій відгук у графічному знаку логотипу AH, а після і в фірмовому стилі бренду.

У розробці матеріалів офісу продажів ми приділили багато уваги характеру бренду. AH — це будинок не для «всемогутніх» і «великих». Це місце, де живуть люди, які досягли майстерності та успіхів у своїй справі. Не гримить «золотом», а стримано аристократичний, Arsenal House акуратно підкреслює образ свого покупця — корінного киянина, який розуміє сенс центру і його історичне значення, а головне — світосприятливу модель життя поблизу Арсенальної.

Команда проекту

  • Інна ГринчукДиректорка по роботі з клієнтамиBrain Tank
  • Олександра ТрачукАрт ДиректоркаBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда