Торкнутися хмар із дивану вітальні

Ми сиділи в білих касках на останньому поверсі майбутнього житлового будинку. Поки робітники встановлювали вікна, дивилися на узбережжя Дніпра. Усе навколо сяяло золотом від заходу сонця. Ми уявили, як зовсім скоро на річці хитатимуться в оксамитових хвилях яхти. Пейзаж настільки вразив своєю безкомпромісною красою, що виникло бажання зафіксувати його та показати всім. Потім поїхали в інший будинок. Там невагомі білі хмари ніби оточили їх і хотілося простягнути руку, щоб відчути їхню м’якість. Ми з художниками вирішили, що потрібно з цих вражень зробити історії, оживити людські фантазії, замалювати їх — сидячи просто там, на 20-му поверсі.

Так з’явилася дівчинка Варя, що мріє керувати кораблями, а поки запускає їх на смарагдовій ковдрі у своїй спальні. Молода жінка торкається пухнастих хмар, лежачи на дивані у себе вдома. А подружня пара відпочиває у вітальні, насолоджуючись свіжим ароматом парку та квітів.

У цій кампанії креативна агенція Brain Tank втілила відчуття, що виникають, коли живеш у будинках, створених компанією bUd development. Оминувши стандартні прийоми реклами новобудов, креативники доводять, що це житло — дещо більше, ніж квартира. Тут є місце фантазіям, мріям й емоціям, які можуть виникнути саме в цьому просторі. Реклама із сюрреалістичними зображеннями вирізняється серед інших будівельних компаній своїм нестандартним виглядом. bUd development не вперше йде шляхом маркетингових експериментів — і тільки виграє від цього.

Команда проекту

  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Інна ГринчукДиректорка по роботі з клієнтамиBrain Tank
  • Олександра ТрачукАрт ДиректоркаBrain Tank
  • Головатенко ДіанаДизайнерка-ІлюстраторкаBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда