Новорічна рекламна кампанія “Свято в новому будинку”

Агентство маркетингових комунікацій Brain Tank розробило і реалізувало новорічну рекламну кампанію “Свято в новому будинку” для серійного забудовника bUd Development. Основною фішкою кампанії стало об'єднання в єдиній концепції, стилістиці та ідеї всіх восьми девелоперських об'єктів компанії.

Brain Tank останні кілька років розробляє рекламні кампанії для всіх проєктів bUd Development в єдиній концепції та стилістиці девелопера, враховуючи та підкреслюючи при цьому індивідуальні особливості позиціонування та цільової аудиторії кожного комплексу окремо.

Інсайтом для нової кампанії стали емоційна атмосфера та магія Нового року, який асоціюється з оновленням, сімейним затишком, будинком. Було використано символіку новорічного вінка та двері як входу не тільки в новий будинок, але й у новий життєвий етап. Рекламні зображення транслюють особливе чарівництво новорічних свят і ейфорію здійснення мрії.

Важливо підкреслити, що кожен із новорічних вінків для восьми девелоперських проєктів компанії bUd Development, які зараз знаходяться в активній фазі продажів, зібраний з десятків ретельно продуманих елементів. Усі деталі кожного з восьми різних святкових вінків відображають раціональні та емоційні переваги й особливості кожного з комплексів. Кожен елемент детально продумували, щоб композиція відповідала певним критеріям і образам, транслюючи свій особливий впізнаваний візуальний код для цільової аудиторії.

“Brain Tank уже кілька сезонів поспіль розробляє для bUd Development кампанії, які пов'язують позиціонування восьми різних об'єктів в однуспільну ідею, що унікально для нашого ринку нерухомості.

Brain Tank разом із bUd Development реалізовують прогресивні кампанії, які йдуть від традиційних візуалізацій зовнішньої реклами будинків.

bUd Development своїм прикладом останні 3 роки доводить, що підхід “будинок—рендер—дім” — не єдиний можливий, щоб побудувати бренд девелопера.

Команда проекту

  • Євгеній МиронюкКеруючий партнер зі стратегіїBrain Tank
  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Інна ГринчукДиректорка по роботі з клієнтамиBrain Tank
  • Олександра ТрачукАрт ДиректоркаBrain Tank
  • Головатенко ДіанаДизайнерка-ІлюстраторкаBrain Tank
  • Євгеній АксьоненкоДизайнерBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда