Дизайн на максимум для value сегмента

Як новому бренду виділитися серед конкурентів у конкретному сегменті ринку — value? Розповідаємо на прикладі кейса зі створення дизайну пакування для ложкових йогуртів Engil — нового узбецького парасолькового бренду Musaffo.

Завдання, з яким до нас прийшла бренд-команда Musaffo, було наступне: створити дизайн для пакування нового йогуртового продукту, представленого в сегменті value, передати за допомогою дизайну натуральність та смак продукту і, так, диференціювати його серед конкурентів у зазначеному сегменті.

Наші креативники разом із Клієнтом ухвалили досить несподіване рішення — викрутити дизайн нового йогурту на максимум, залишаючись у своєму сегменті ринку. Адже value — не означає погано, value може мати гарний вигляд.

Таке рішення буде приємно обом сторонам — споживачеві, який купує в економсегменті та за свої звичайні гроші отримає більш красиве пакування, і бренду, оскільки пакування на максимум вигідно відрізнить бренд від конкурентів у цьому ж сегменті.

Важливим нюансом, на який у процесі було необхідно звертати увагу — це не перегнути з максимумом і не стати в сегменті luxury в очах споживача, адже за преміальним зовнішнім виглядом можна не розглянути цінник з привабливою ціною.

Ось так сьогодні виглядає новий продукт Engil на полиці у супермаркеті Узбекистану:

Таким чином, за допомогою дизайну нам вдалося зберегти доступність продукту, при цьому через кольори та макро композицію наголошувати на його натуральності, щоб доступність не здавалася зниженням якості самого продукту.

Ми на Behance

Команда проекту

  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Анатолій РізонПроджект МенеджерBrain Tank
  • Олена ВальковськаАрт ДиректоркаBrain Tank
  • Андрій КотлярДизайнерBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда