Темний бік місяця: що відбувається у голові стратега

  • Дата
  • Категорії

Наш керуючий партнер зі стратегії, Євгеній Миронюк, розклав по полицях таємниці створення маркетингових стратегій, і цей матеріал просто неможливо пропустити!

Що відбувається у голові стратега, коли він працює над вашою стратегією?

Це питання цікавить багатьох, адже ззовні здається, що стратег, отримавши запит від клієнта, йде у своє "таємне місце" і повертається з готовим планом. Що ж відбувається у той час, поки він відсутній? Можливо, він розкладає карти таро чи танцює з бубном? Насправді процес набагато складніший і цікавіший.

У своїй статті Євгеній ділиться, як народжується стратегія у його голові, а відповідно у Brain Tank. Він порівнює процес створення маркетингової стратегії з війною, використовуючи ідеї великих стратегів, таких як Філіп Котлер, Ел Райс, Джек Траут, Карл фон Клаузевіц та Сунь Цзи.

Як маркетингова стратегія пов'язана з військовим мистецтвом?

Це може здатися дивним, але маркетингова стратегія має багато спільного з військовими тактиками. Від аналізу конкурентів до розробки плану дій, кожен крок нагадує військову кампанію. Євгеній показує, як теорії військових стратегів можуть бути застосовані для досягнення маркетингових цілей.

Чому це важливо для вашого бізнесу?

У статті ви дізнаєтесь, як ефективно диференціювати свій бренд, знайти слабкі місця конкурентів та використовувати їх на свою користь. Євгеній розповідає, як створювати стратегії, що не просто "знищують" конкурентів, а стимулюють загальний розвиток ринку.

Читати статтю на MMR

Команда