Зухвалий семплінг для зухвалого бренду

Ми разом із Ant Hill, івент-агентством, яке входить до нашої групи компаній, змусили бавитися відвідувачів ТРЦ Києва в рамках промо-кампанії з використанням семплінгу для бренду Cheetos.

“Оскільки ми – креативники, то любимо вигадувати шалені та круті ідеї, а бренд Cheetos якраз дає свободу генераціям сміливих ідей, чим ми й скористалися, придумавши креативну механіку, як зробити промо-івент яскравим, смішним та несамовитим. Тобто вирішити завдання, поставлене бренд-командою Cheetos. Головним героєм у всьому цьому прекрасному пустунстві став, звичайно, волохатий гепард Честер, бешкетний символ бренду, відомий у всьому світі", – Євген Артем’єв, проджект-менеджер Brain Tank.

Люди охоче брали участь у провокативних пустощах Честера, фотографувалися з ним, шерили те, що відбувається у своїх соцмережах, заряджалися гарним настроєм і отримували класні подарунки.

Круто, коли є бренди, що дозволяють виходити за рамки буденності і заходити на територію великої дитини, яка є в кожному дорослому.

Можна просто бешкетувати у креативній механіці для промо-кампанії. А можна робити це, враховуючи задерикуватий і зухвалий характер бренду.

Команда