Волонтерська колаба: лондонська агенція підтримує Україну 

Interesting Content — агенція з Британії, що спеціалізується на відеовиробництві, працює з нами, і таким чином підтримує Україну. Начебто звичайний варіант співпраці, але тут все куди глибше, а що саме — розповідаємо далі.

Історія співпраці бере початок з одного благодійного заходу на підтримку українців, в якому брала участь лондонська агенція відеопродакшену — Interesting Content. Тоді вони відзняли багато матеріалу та замість того, щоб змонтувати все власноруч, вирішили піти іншим шляхом — дати цю роботу, власне, саме українцям, заплатити гроші й підтримати їх таким чином. 

Так Interesting Content прийшов до Brain Tank. Проєкт з українцями, про допомогу українцям, все готово, але гроші до агенції так і не потрапили. 

Все тому, що ми запропонували наступну опцію — не брати гроші, а задонатити Першому добровольчому мобільному шпиталю ім. Пирогова (ПДМШ). Організації з медиків, які сьогодні активно надають медичну допомогу на сході країни, а наша агенція допомагає їм своїми знаннями та професійними навичками.

Цю історію можна назвати сучасним волонтерством у бізнесі, коли дві сторони працюють спільно та при цьому роблять добру справу, і є яскравим прикладом того, як бізнес може допомагати розв'язувати соціальні проблеми та підтримувати людей в інших країнах. Співпраця продовжується. 

Команда