Brain Tank в Лізі Чемпіонів Креативних Агентств України!

  • Дата
  • Категорії

З радістю повідомляємо, що Brain Tank увійшов до Ліги Чемпіонів Креативних Агентств України у сезоні 23/34! Це значне досягнення для нашої команди, і ми пишаємося тим, що наші креативні ідеї та інноваційні підходи були визнані на такому високому рівні.

І ми стартуємо сезон у лізі Чемпіонів. Від цього червня ми починаємо гонитву за золотими нагородами у новому сезоні 24/25. Ми запрошуємо бренди та проєкти з амбіціями та прагненням до золотих нагород на наступному фестивалі. Разом ми можемо досягти нових висот та здобути золото у наступному сезоні!

Наша команда націлена на досягнення нагород не лише у загальній креативності, а й у спеціальних категоріях: упаковці та створенні відеороликів. Ми віримо, що наше унікальне бачення та інноваційні рішення допоможуть вашим продуктам засяяти у найкращому світлі.

Якщо ваш бренд мріє грати в лізі чемпіонів, якщо ви хочете, щоб ваша історія була почута та побачена, то вам з нами. Наш досвід та креативність допоможуть вам виділитися серед конкурентів та завоювати серця вашої аудиторії.

Давайте разом створювати яскраве майбутнє та досягати неймовірних результатів. Зв'яжіться з нами вже сьогодні та приєднуйтесь до нашої команди переможців!

👉🏻 Повний національний рейтинг креативності & майстерності на сайті ВРК.

Команда