Солодка підтримка військових від бізнесу

Вже рік як по всій Україні триває війна. Протягом цього часу багато бізнесів спрямували свої сили та можливості на волонтерську діяльність, благодійність й загалом на допомогу своїй країні. Наприклад, Бандерівський мед ще до старту встиг привернути увагу «сусідів», а насамперед це мед, який має дух того самого Бандери. Далі не тільки про це.

Яка мета проєкту?  

Підтримати військових й зарядити їх на боротьбу з окупантами через мед, який наповнений спротивом, натхненням та свободою.

Хто творці? 

Проєктом активно займається креативна агенція маркетингових комунікацій Brain Tank разом з івент-агенцією Ant Hill та еко-фермою Догода. Ідею ж подав видатний бджоляр України — Віктор Ющенко. І саме бажання зробити не просто бренд меду й звичний солодкий смаколик, а щось більше, спонукало їх до місії — передати іншим дух цілої нації, нестримної сили та вічного спротиву — так і розпочалася історія колекції меду з видатними українцями.

Що було зроблено? 

Для реалізації команда пройшла непростий шлях. Прагнення відтворити цей проєкт у всіх його войовничих та патріотичних проявах, з'явилося під час відвідування рідних земель С. Бандери та Т. Шевченка, і саме там було зібрано мед, який зараз існує у стіках і вже допомагає воїнам на фронті.

Робота була різною. Від налаштування схеми збору меду на батьківщині всесвітньовідомих українців до фасування, маркетингу та креативних рішень. Красно дякуємо Юлії Ясьмо з Brain Tank та Олексію Кулікову з Ant Hill за вклад на кожному етапі виробництва та проєкту загалом.

А тепер подивіться на паковання, як вам бджілка з Джавеліном? Її також вже зацінили військові.

Ще одним цікавим моментом є те, що будь-хто може купити цей мед і таким чином допомогти, адже партії колекційного меду можна придбати з урахуванням того, що скільки ви купуєте — стільки ж віддається і захисникам. 

Так мед допомагає військовим зарядитись енергією та духом видатних українців. Вся команда проєкту розуміє, що цей вклад — вклад в перемогу. 

Висновок:

Проєкт з медом — приклад того, як бізнес може допомагати військовим та передавати не тільки фізичні властивості, а й більш духовні. І як показує час, соціальна відповідальність — це невіддільна частина будь-якого бізнесу, що працює в умовах війни.

Ви також можете приєднатися до проєкту та стати меценатом. Якщо вже уявляєте, як замовляєте Бандерівський чи Шевченківський мед, то переходьте за посиланням.

Команда