Оголошуємо свій конкурс для студентів

Трохи нагадаємо: у Державному торговельно-економічному університеті проходив конкурс реклами, у складі журі якого була наша клієнт-сервіс директорка Інна Гринчук.

Конкурс відбувся, переможців ви вже можете подивитися за посиланням, і тепер наш way out!

«Я хочу дати можливість талановитим дітям отримати справжній стимул продовжувати творити — наприклад, прийняти участь у створенні сценарію ролика, соціального проекту чи ідеї рекламної кампанії, яку буде бачити ціле місто чи навіть уся країна. Так народилася ідея Brain Tank Iron Jam, де студенти, спільно з професійними креаторами, створять реальний рекламний продукт.» — Інна Гринчук

Щороку ми приймали на практику одного студента, який, як справжній марафонець, від старту до реалізації проєкту, брав повноцінну участь в команді — такий собі «практичний рекламний інтенсив». Ця практика перетворилась у традицію, а з цього року під символічною назвою Brain Tank Iron Jam переродилася в конкурс серед талановитих студентів. До речі, найкращі випускники минулого марафону офіційно працюють в Brain Tank.

Ми відібрали декілька робіт і пропонуємо вам, читачам, нашим фоловерам, клієнтам, співробітникам і просто колегам «по цеху» взяти участь у голосуванні за студента, який, з огляду на його конкурсну роботу, мусить отримати шанс проявити себе. Вважайте, що це челендж знайти голку. Погнали!

Проголосувати можна за посиланням!

Команда