Креативники проти агресора: результати National Creative Contests

Третій та останній етап National Creative Contests — креативний конкурс «Світ проти дій агресора». Українські креативники мали нагоду «поговорити» з усім світом на тему війни в Україні, ну а ми знаємо, що розробка соціальних комунікацій з цієї тематики — ще те завдання. 

Наш креативний директор — Андрій Франчук у складі журі. Цікаво. Важко. Відповідально. 

«Взагалі, створювати креатив, знаходячись у власному контексті, непросто, тому що треба жорстко розділити себе навпіл. З одного боку, це все відбувається прямо зараз з тобою особисто. З іншого боку, ти маєш бути професіоналом, щоб розповісти історію людям, у яких немає сирен, вибухів, війни. У них є парки, морозиво та птахи, яких годують під ласкавим сонцем. Тому, щоб зробити робочий концепт, потрібно вийти в реальність і уявити, що почує людина, яка знаходиться поза межами наших днів». — Андрій Франчук.

Дякуємо ВРК за можливість бути причетними до такої події. Дякуємо кожному креативнику за їхні погляди та втілення. Це був не просто конкурс, а випробування, як для авторів робіт, так і для тих, хто оцінював. 

Дякуємо, пишаємося та віримо, що ці креативи побачить світ і покажуть людству справжнє обличчя війни, а Україна — обов’язково переможе!

Переможці конкурсу за посиланням

Команда