Креативна молодь наступає на п’яти 

  • Дата
  • Категорії
    тренди

У холодні дні листопаду цього року в Державному торговельно-економічному університеті проходить X Всеукраїнський студентський конкурс торговельної реклами, де студенти та інші охочі можуть показати свій хист у розробці реклами у всіляких її напрямках.

Наша клієнт-сервіс директорка Інна Гринчук виступає в ролі одного з членів журі й тепер вона кожного дня ретельно переглядає шалену кількість робіт, щоб знайти «ті самі».

Щоб дізнатися трохи більше про цей конкурс для молодих креативників, наша копірайтерка Настуся стала на деякий час інтерв'юером та задала Інні кілька питань, і насамперед поцікавилася, що для неї означає цей конкурс?

Надаємо слово Інні:

Для мене цей конкурс пов'язаний з приємними спогадами — у 2013-му році я брала участь у першому Всеукраїнському студентському конкурсі торговельної реклами. Тоді цей диплом мав значення не більше, ніж ще однієї студентської «ачівки», але сам процес роботи над проєктом дав мені зрозуміти, в якій професії я бачу своє майбутнє. А тепер я маю приємну можливість передати це полум'я студентам в ролі журі вже десятого, ювілейного конкурсу.

У яких категоріях відбувається оцінювання?

Наразі конкурс охоплює досить велику кількість категорій, таких як: зовнішня реклама, друкована реклама, відеореклама, аудіореклама, інтернет-реклама, проєкт рекламної кампанії, фірмовий стиль, а також приймаються роботи за категоріями: гендерно-чутлива реклама, реклама створена юніорами, «Вільні, нескорені. Час переосмислення». Як на мене, у кожній із цих категорій можна проявити себе та показати результат.

Щодо оцінювання, є якісь критерії?

Так, є. Це те, що я особливо ціную у роботах: сміливість, емоційність та наявність авторського стилю. Безумовно, за наявності креативної ідеї в роботі.

Загалом, які очікування від цього конкурсу?

Насамперед я хочу побачити, як в молодому поколінні трансформується бачення брендів та комунікації зі споживачем, очікую нетривіальні способи вираження цього бачення у графіці та меседжах.  

Конкурс в активній фазі, чи є вже роботи, які ти особисто зберегла в «особливу папку»? 

Дійсно, є кілька робіт, які привернули мою увагу, я б дуже хотіла спробувати попрацювати з авторами цих робіт та, за можливості, дати їм можливість та натхнення розкритися. Вже є деякі плани щодо «продовження» конкурсу, але про них — пізніше.

Що ж, ми дякуємо Інні за відповіді, бажаємо гарного суддівства, а учасникам успіхів та креативних ідей. А поки ми самі краєм ока поглядаємо на роботи та чекаємо на переможців, побачимо, як відчуває світ маркетингу наша молода кров. 

Команда