Диявол криється в гудках

По-справжньому диявол у роботі той, хто вміє перетворити свої недоліки на переваги. Ми попрацювали над своїм голосовим меню, перетворивши його на захоплюючу історію для клієнтських вух.

Все починається з першого гудка, коли відбувається перший контакт між майбутнім клієнтом та агентством — перше знайомство. Цьому моменту варто приділити більше уваги, адже саме від нього залежить майбутня розмова з клієнтом. До речі привітання — фірмове, воно з першого слова визначає багато різних аспектів майбутньої співпраці. Ось і привітання: 

Вночі вас чекає геть інший сценарій, але також мотивуючий, спробуйте відмовитися від такої пропозиції:

Камон! Хочете дещо нового дізнатися за Замбію чи Еритрею? Зателефонуйте у вихідний день. Творчий підхід у голосовому меню для людей — просто гра слів, але для агенції — можливість створити правильний настрій.

Що ви знаєте за tone of voice? Агенція в цьому розуміється. Навіть емоційне забарвлення промови оператора так само має значення. Один із засновників агенції продумав усі, навіть такі тонкощі.

Є така необхідність — правильно підібрати слова, побудувати їх таким чином, щоб відсікти зайві розмови та нікого не образити.

Навіть якщо всі оператори зайняті час пройде непомітно.

Як вам цей підхід?

І у хвилини, коли потрібно утримати увагу клієнта, грає унікальна музична композиція гурту «ГіперБорюсік», того самого, створеного у стінах агенції. 

І ось починається розмова... а поки — музика.

Ви тільки-но прослухали креативне голосове меню від агенції маркетингових комунікацій з дуже креативною командою. Тому телефонуйте, вам обов'язково відповідять, а якщо ні — то знайте, що ваш дзвінок записується.

Команда