Девелопмент Волині очима Євгенія Миронюка

Сьогодні, 22 вересня, RED Community радо зустрів нашого Євгенія Миронюка в якості одного з експертів сфери нерухомості на закритому заході в самому серці Києва.

Говорили на актуальну тему у наш час, а саме “Міграція девелопменту — потенціали та ризики”, а сам Євгеній розкрив питання чого ж хочуть покупці нерухомості на Волині. 

Якщо хто не в темі, то наш виконавчий партнер зі стратегії не тільки крутий та успішний маркетолог, а й почесний експерт нерухомості, який вже не перший рік десятиліття співпрацює з девелоперами, маючи глибинний та цінний досвід у цій сфері. 

Сьогодні у залі з іншими спікерами Євгеній поділився своїм особистим дослідженням, яке було сформовано не тільки на базі аналітики та ресьорчу, а й з власного досвіду, коли під час повномасштабної війни він був вимушений перелокуватися саме на захід України. 

Але це вже інша історія, тому повертаємося до теми. Отже, які головні інсайти виступу нашого спікера? 

— Хочете вкладатися в активи під час війни, а саме у нерухомість, тоді обирайте найбільш лояльну та вигідну локацію — територію Волині; 

— Чому? З раціональної точки зору в цьому регіоні порівняно з іншими досить непогано розвинена інфраструктура, а от з точки зору емоційного підходу — місцина та її жителі зустрічають “новоприбульців” більш лояльно:) 

Отакі от висновки, дякуємо RED Community та Тетяні Шульзі-Забєльській за запрошення. За будь-якої можливості кличте ще, а ми радо заглибимося у майбутні досліждення та аналізи, результатами яких неодмінно поділимося з вельмишановними  колегами. 

Команда