Андрій Франчук став членом Асоціації Продюсерів України

  • Дата
  • Категорії

Нещодавно стала відома, ну прям, дуже хороша новина!

Але перед її оголошенням — дозвольте внести секундний життєвий роздум у ці складні буремні часи.

Знаєте, ось так живеш собі, постійно щось робиш, вдосконалюєшся, викладаєшся на максимум в роботу, а потім БАЦ — і твої результати праці різко помічають ще й інші люди та колеги. І ніби ціль була завжди в цьому — стати почутим та зрозумілим, але в самому процесі ти вже настільки впевнено крокуєш по наміченому шляху, що не помічаєш ніякі перешкоди, а моментами і навіть якісь круті апдейти. Бо нескінченний рух вперед трошки вибиває тебе із реальності. Ну, от буває так.

Так само і наш Андрій Франчук — генератор креативу, режисер, продюсер Brain Tank, ну і загалом просто хороша людина, прокинувшись одного дня, дізнався, що став членом Асоціації Продюсерів України. Отак новина! 

Насправді, радості та одночасної гордості Андрія не було меж, адже ця звістка є підтвердженням того, що всі його кроки на шляху до ще більших перемог, накреслені правильно. Ба більше, вона виступає об’єктивною оцінкою, що підтверджує усі здобуті досягнення як режисера та продюсера, яких у Андрія трішки більше за “не мало”.

Дуже дякуємо за довіру!

Сподіваємося, що наша участь в АПУ прискорить відслідковування перспективних українських проєктів, а разом з тим і допомогу в їх продюсуванні, задля того, щоб популяризувати ще більше крутих та топових made in Ukraine продуктів не тільки в нашій країні, а й за її межами!

Команда