Як за допомогою яскравого дизайну привернути увагу споживача до продукту?

Ми розробили дизайн пакування для нових кукурудзяних чипсів Cheers Nachos з акцентом на інтерес і залучення уваги як з боку молодого, так і дорослого споживача.

Яка ідея отримала лідерську прерогативу і чому? Запитаємо в команди.

"Почнемо з того, що бачення упаковки очима стратега повністю відрізняється від того, що бачить і зчитує споживач. Зараз поясню, що маю на увазі - дизайн будь-якого харчового продукту для стратега не є полотном базової інформації про товар, як, наприклад, для звичайного покупця. Адже в його світогляді пакування уособлює характер бренду, саму ідею продукту, і найголовніше, асоціації, що виникають у споживача і на підсвідомому рівні формують його прихильність до продукту.

Але для того, щоб цього досягти, основне завдання креативного стратега - передати своє бачення споживачеві за допомогою яскравого дизайну. Власне кажучи, це і була наша основна мета - зробити такий дизайн, який би привертав увагу різних поколінь" - Євген Артем'єв, прожект менеджер проєкту.

Вирішуючи завдання зі створення упаковки для нових чипсів від бренду Cheers, ми відкрили "забіг" з генерації креативу і придумали багато різних варіантів дизайн-концептів. Але остаточно зупинилися на методі окреслення. Чому? Тому що окреслення елементів сьогодні набирає популярності в трендах дизайну, а отже приверне увагу "замиленого" ока споживача, який про тренди знає все.

У процесі активного пошуку ключових елементів у дизайні упаковки, наша команда підібрала відповідну колірну палітру і шрифти, які надають концепту яскравого і сміливого настрою нашої аудиторії. А також звертаємо вашу увагу на своєрідну кіно естетичну фішку - глянсову упаковку, але з матовими клеймами й шрифтами.

"Світ дизайну насправді багатогранний, і збираючи всі його маленькі деталі разом з особливостями різних аудиторій воєдино, можна створити те, що з точністю оцінить різна категорія споживачів. Найважливіше - усвідомлення для яких категорій, той чи інший продукт, призначається. Ось головна фішка в успішній реалізації будь-якого завдання" - Євген Артем'єв, прожект менеджер проєкту.

Команда проекту

  • Євгеній МиронюкКеруючий партнер зі стратегіїBrain Tank
  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Євген Артем'євПроджект МенеджерBrain Tank
  • Аліна ЄмельяноваДизайнеркаBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда