Вітрина як головний символ шопінгу

Агентство Brain Tank розробило і реалізувало концепцію крос-канальної рекламної кампанії для ТРЦ Ocean Plaza, в якій був зроблений акцент на вітрині як головному символі шопінгу. Протягом 2020 року для кожної комунікаційної теми була використана декорована вітрина, яка символізує вітрину Ocean Plaza. Відштовхуючись від сюжетної композиції цих вітрин, щомісяця створювалася серія зовнішньої реклами та відеороликів, які підтримували кожну історію, розкривали суть того, що відбувається, і її головну ідею. Це дозволило послідовно розповісти 10 різних історій, пов'язаних між собою єдиною концепцією ТРЦ.

Особливості кампанії

Складність комунікації для ТРЦ полягає в тому, що ТРЦ не продає товари, а є майданчиком для їх продажу. Відповідно, протягом року необхідно просувати абсолютно різні групи товарів і послуг через рекламу нових колекцій, акцій, сезонів розпродажів або маркетингових заходів. Це досить складно пов'язати в одну комунікаційну концепцію.

"Важливою складовою в стратегії просування ТРЦ Ocean Plaza є якісний візуальний контент по всіх каналах комунікації. Ми використовуємо різні формати в рекламних кампаніях ТРЦ, тому одним із завдань, що стояло перед креативним агентством, було забезпечити якісні рекламні матеріали для кожного окремого каналу — будь це сітілайт, анімований банер або відеоролик. Запорукою дійсно класної кампанії стали яскраві відеоролики, що запам'ятаються, зовнішня реклама і якісна концепція. Це дозволило нам розповісти цілісну крос-канальну історію,"— Ірина Труханова, керівник відділу маркетингу компанії ТРЦ Ocean Plaza "Київ Молл Менеджмент».

Реалізація

"Перед реалізацією цієї кампанії ми переглянули кілька тисяч прикладів оформлення вітрин великих брендів з Європи та США, — говорить Євген Міронюк, керуючий партнер по стратегії групи Brain Tank.

— У світі вітрина часто є ключовим способом комунікації для фешн-брендів, який дозволяє "вирвати"  клієнтів з вулиці. Тому що зовнішньої реклами немає, вивіски уніфіковані, а за допомогою вітрини можна дійсно виділитися. Якщо експозиція вдала, то бренд помітять, тому на вітриністику там роблять особливу ставку.

Ми використовували цю ідею для концепції рекламної кампанії Ocean Plaza. Оскільки в Україні зовнішня реклама вельми поширена, то ми запропонували використовувати вітрину як символ бутіковості Ocean Plaza і як вікно, щоб донести світові кожне повідомлення цієї комунікації".

Ocean Plaza позиціонує себе як fashion mall, тому принцип fashion був узятий як основний мотив оформлення вітрин, де присутні образи головного героя або героїні і безліч візуальних метафоричних об'єктів. Вітриністика — принцип оформлення вітрин — був використаний як основа концепції цієї рекламної кампанії.

Наприклад, була серія під девізом "Назад у офіс — одягайтеся красиво", яка ілюструвала повернення в офіси після першого карантину. У цій історії хлопець і дівчина спочатку стоять на пляжі, потім розуміють, що їм потрібно потрапити в офіс, і стрибають в надувні кола, щоб опинитися в місті. В результаті вони сидять вже в вітрині, все ще в надувних колах, але вже з ноутбуками. Вони одягнені наполовину: зверху — в офісному дрес-коді, а знизу — ще в пляжному одязі. За таким же принципом побудовані всі 10 різних сюжетів за 2020 рік.

Підсумок

Це був досить складний рік для всієї індустрії, і для ТРЦ зокрема, але агентству Brain Tank вдалося реалізувати цю успішну рекламну комунікацію. Нестандартна крос-канальна концепція просування, що ілюструє цілісну історію, і розказана за допомогою відеороликів, зовнішньої реклами, інтернет-каналів, вдало виділила ТРЦ Ocean Plaza серед конкурентів. Співпраця агентства Brain Tank і ТРЦ Ocean Plaza продовжиться в цьому році з подальшим розвитком концепції вітрин.

Команда проекту

  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Інна ГринчукДиректорка по роботі з клієнтамиBrain Tank
  • Олександра ТрачукАрт ДиректоркаBrain Tank
  • Ельмін СеідліАрт ДиректорBrain Tank
  • Євген Горовий3D ХудожникBrain Tank
  • Головатенко ДіанаДизайнерка-ІлюстраторкаBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда