Стар Сіті. Кожен може стати зіркою

Ринок нерухомості не перестає дивувати. З кожним роком з'являються об'єкти, які поєднують у собі комфорт, стиль та зручність. З огляду на досвід невдач і позитивний досвід, житлові квартали стають краще, сучасніше і несуть в собі удосконалення для комфортного життя для нових мешканців.

Девелоперська компанія bUd Capital звернулася до давнього партнера Brain Tank — топового маркетингового агентства сегменту житлової нерухомості, щоб створити комплексний бренд для нового житлового мікрорайону на вул. Каунаській — Стар Сіті, що є сучасним містом в місті, з розвиненою інфраструктурою — парком, спортивними майданчиками, ігровими зонами для дітей. Комплекс організований так, що на його закритій території мешканців не потурбують автівки й зовнішній шум міста.

Емоційною основою бренду нового кварталу став перебіг ревіталізації великих промислових зон всередині міста. Щоб підкреслити соціальний ефект проекту, був створений образ зірки, яка висвітлює містобудівну ініціативу столиці в епоху її стрімкого розвитку. До того ж зірка за формою нагадує обриси кварталу. 

Уявна відсутність п'ятої вершини приховує в собі ідею того, що кожен житель комплексу є його частиною, доповнюючи собою зоряне сяйво. Кожна вершина символізує достоїнства й унікальні переваги комплексу, тому кожен здатен зробити його ще кращим, ставши його частиною.


Команда проекту

  • Євгеній МиронюкКеруючий партнер зі стратегіїBrain Tank
  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Олександр СмолійКерівник по роботі з ключовими клієнтамиBrain Tank
  • Олександра ТрачукАрт ДиректоркаBrain Tank
  • Марина РодаАрт ДиректоркаBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда