Шо по знижках, Кицю?

Так, а ви теж відчуваєте цю атмосферу? Як всі магазини та рекламні вивіски міста в останній тиждень листопада голосно кричать в агонії про свої найбільші знижки без найменшої сором’язливості, а подеколи навіть з відчутними нотами визивності? 

Проте, чи є дієвою та унікальною однотипність багатьох рекламних близнюків, що давлять на ЗНИЖКИ? Питання риторичне. Адже у період “ажіотажного шопінгу”  людей вже складно здивувати. 

“Проте, якщо взяти ту ж зухвалість як основний посил РК, але дещо в іншому контексті?” — подумали ми, переслухавши Doja Cat, та створили ЇЇ —  уособлений образ “п’ятниці” для цьогорічного кампейну для “Ocean Plaza”, присвяченого Black Friday.

Вона ж — мініатюрна чорна собачка, що в нашій уяві найвлучніше передає дух та характер Чорної п’ятниці — модної та яскравої кралі, що фарбує місто у чорний, if you know what we mean. Адже “п’ятниця” — жіночого роду, і якби у неї був характер та образ, вона б точно виглядала саме так — маленьким стервом і самовпевненою бунтаркою, яка не боїться осуду та точно знає чого прагне.

А чого саме вона прагне? Сказати усім своїм, що Чорна п'ятниця в "Ocean Plaza" не за горами, тому вже і красується по всьому Києву та в мережі.

Вибір образу Doja Cat для нашого бренд-героя не випадковий. Як і співачка — наша собачка є уособленням епатажності, яку ми і прагнули відобразити у цій рекламній кампанії.

Ми на Behance

Команда проекту

  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Інна ГринчукАрт ДиректоркаBrain Tank
  • Анатолій РізонПроджект МенеджерBrain Tank
  • Антон ПобережнийHead of Brain Post Brain Tank
  • Влад ЗахаровМоушен ДизайнерBrain Tank
  • Катя ГаврилкоІлюстраторкаBrain Tank
  • Сергій МаксименкоДизайнерBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда