Ритейл, як смак

Серія рекламних кампаній для мережі Novus. Особливо нам запам’ятався «виделка-борд», котрий вдалося реалізувати та, таким чином, створити дійсно цікаве out-door рішення.

Створення wow-ефекту в рекламі рітейлу. На момент виходу рекламної кампанії активність рітейлерів досягла максимуму. Більше 50% площин у Києві було розподілено між основними мережами ринку. Відповідно, прорватися крізь інформаційний шум було дуже складно.

У розпал сезону барбекю на вулицях Києва з’явився борд, зображення на якому вийшло за рамки стандартної конструкції. Апетитний, без зайвих деталей та інформації, він одразу привернув увагу споживача. Із розробкою конструктиву та розміщенням на конструкціях ефективно впоралася група компаній «РТМ – Україна».

Ще одним цікавим рішенням було створення компанією пари для кожного з представлених товарів. У пошуках візуального пояснення того, що відбувається, агенція делікатно обіграла канонічний сюжет, у якому тварини, що зібралися парами за рекомендацією знаючої людини, відправилися на ковчег, щоб принести користь новому людству.

Так і Novus, примовляючи з рекламних щитів — «Кожному товару — пару» — точно знає, що від пари товарів буде більше користі… Ну, як мінімум, у два рази!

Команда проекту

  • Віктор ТерещенкоАрт ДиректорRoyal Advertising
  • Володимир БалицькийДизайнерRoyal Advertising
  • Дар'я КороткаАкаунт МенеджеркаRoyal Advertising
  • Діна МережкоМенеджер з маркетингуNovus
  • Ольга ПопельНачальник відділу реклами та комунікаційNovus
  • Жанна ДаніловаДиректор департаменту маркетингу і корпоративних комунікаційNovus

Проекти кліента

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда