“Продаємо” життя в NFT. Дорого.

Ми повинні вже звикнути, що світ розвивається з шаленою швидкістю, і технології дуже часто застають нас із шоком на обличчі. Як працювати з NFT і в чому фішка — в Україні давно знають, але ми пішли далі — навчилися у NFT «пакувати» життя.

Та спочатку розберемо все так, як воно було. Від початку до кінця.

Задача — ціль 

До нас звернувся засновник гурту Green Grey — Дизель, з єдиним бажанням — допомогти своїм братам із батальйону «Мрія». Дизель є відомим мрійником і новатором, який завжди у пошуку нових форм вираження. І як для неординарної особистості, все потрібно було реалізувати також неординарним способом.

Зловили інсайт

Маючи на руках дозволеність та підтримку музиканта на мегарішучі кроки, ми вирішили "продати" його життя, а конкретно — особисті речі, які мають велику цінність, не фінансову, а духовну. У якомусь значенні підписати контракт і віддати свою душу. Інше питання, яким чином це зробити, адже це не звичний розпродаж. 

Креативне рішення 

Оскільки тема ринку NFT вже довгий час знаходиться на висоті свого запиту, пішли ми саме туди, але замість того, щоб продавати просто зображення, було задумано продати щось занадто особисте та об’єднати цифровий і реальний світи. 

Так Дизель віддав найцінніше, що в нього є. Все те, що було накопичено за кар'єру музиканта, навіть авторські права на пісню «Емігрант», що зараз для багатьох українців набула нових сенсів. 

Будь ласка, фішка 

Ну якось вже не цікаво бути просто віртуальним власником картинки. Тому фішкою зробили те, що кожен покупець стає не просто власником чогось, як у світі NFT — віртуального, а власником дійсної, реальної історії рок-музиканта, до якої можна доторкнутися фізично. Сьогодні такий світовий тренд кличуть «phygital».

Без проблем, але це проблема 

Потрібно було з нуля вивчити механіки взаємодії із блокчейн-технологіями та простір NFT-спільнот, щоб стати авторами історії, яка розгорнеться на весь світ. Вливання в процеси відбувалося поступово, аби не пропустити деталі на новому шляху і таким чином не створити собі граблі. За час розробки проєкту було знайдено дуже багато цікавих інсайтів і рішень, наприклад, впровадити у NFT авторські права на пісню, що є актуальним серед українських творців, та багато іншого.

Здається, ми зробили якусь магічну штуку — колекція NFT Emigrant продається на Open Sea! 

Action! 

«Дизель готовий продати своє життя, щоб допомогти побратимам!» писали у заголовках ЗМІ. Новину активно підхопили у соціальних мережах зірки шоубізу, друзі Дизеля, його фанати й просто українці. 

На фінал маємо наступне 

Життя рок-музиканта було розбите на артефакти, які тепер кожен може придбати за n-у суму Етерів (криптовалюта), а серед лотів самі можете побачити, що є і загалом, як це працює. 

Ну і що тепер?

Зрозуміло, що маркетинговим агенціям every day потрібно слідкувати за всіма тенденціями та трендами — це вже незмінний закон, а ось розумітися в них і не плутатися  — це вже інше. 

Наша команда за дні з цим проєктом настільки прошарила, що таке NFT, що створила непогану історію. Тепер створюємо NFT, далі будемо робити цілі всеукраїнські кампанії, а якщо ви собі чогось інноваційного забажаєте — приходьте, зробимо і вам. 

Команда проекту

 • Євгеній МиронюкКеруючий партнер зі стратегіїBrain Tank
 • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
 • Олексій КуліковВиконавчий ПартнерAntHill
 • Анатолій РізонАкаунт МенеджерBrain Tank
 • Валерія КичкоМолодша Проджект МенеджеркаBrain Tank
 • Олена ВальковськаХудожня КерівницяBrain Tank
 • Тарас БайHead of Design StudioBrain Tank
 • Аліна ЄмельяноваДизайнеркаBrain Tank
 • Андрій СавченкоДизайнерBrain Tank
 • Наталія ЩедрикДизайнеркаBrain Tank
 • Антон ПобережнийМоушен ДизайнерBrain Tank
 • Анастасія ДесятникКопірайтеркаBrain Tank
 • Тоня ЯцукHead of PRBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда