Підводна айдентика для музею Чорного моря

Все, що зберігає темне холодне море, складно розглянути, доки не опинишся на самому дні. У разі Чорного моря, поки що, це неможливо. Але є варіант — побачити ці всі скарби у музеї. Ми створили айдентику для Центрального військово-морського музею України, який 20 років дістає та зберігає скарби Чорного моря.

Для нашої креативної команди саме Чорне море й стало джерелом натхнення у роботі над створенням незвичайної музейної айдентики. 

Андрій Франчук, креативний директор: 

«Сьогодні розвиток музейної культури в Україні та світі вийшов на новий рівень. Музеї — це вже не про нудне проведення часу і не про «змусили». Люди із задоволенням відвідують музеї з метою саморозвитку, підвищення емоційного інтелекту; у музеях організовуються рейви, весілля тощо. Яких тільки музеїв не існує. Швидше за все, десь існує музей, якого «не існує» або музей з експонатами, яких «немає». До речі, один з таких експонатів з’явиться у столиці. 

Наш музей унікальний тим, що більшість його експонатів лежать на дні Чорного моря, їх не видно. Нашим завданням було грамотно обіграти це в айдентиці, зрозуміло та красиво. І на світовому рівні».

Олександра Трачук, арт-директор проєкту:

«У процесі роботи над креативною ідеєю ми знайшли алегорію, що водна гладь — це інформаційна перешкода між морським артефактом і відвідувачем музею, який потенційно може побачити цей артефакт. У роботу було взято технічний прийом - блюр, який може провести паралель із цією алегорією, його ми й зробили основною фішкою айдентики.

Адже що робить музей? Він долає перешкоду між об'єктом та людиною. Що робимо ми? Показуємо, як виглядають ці об'єкти під водою, щоб людям захотілося прийти в музей і подивитися, як вони виглядають наживо».

Юлія Ясьмо, проджект-менеджер проєкту:

«Для логотипу було знайдено просте рішення. У бога водної стихії є відомий знак — тризуб Посейдона. Він, насамперед, візуально лініями перегукується з державним символом — Тризубом самої України. Далі, оскільки це музей про море, ми подумали, ну як обійтися у морі без якоря? І поєднали три символи, отримавши за підсумком зрозумілий логотип для українського музею про море. І подивіться, як все заграло».

Для інформації:

Центральний військово-морський музей України офіційно знаходиться в Криму, але у зв'язку з анексією півострова, адміністрація та науковий склад музею наразі працюють у Києві на території Національного військово-історичного музею.

Ми на Behance.

Також на MMR та на Sostav.

Команда проекту

  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Олександра ТрачукАрт Директорка Проєкту
  • Тарас БайHead of Design StudioBrain Tank
  • Владислав БжеськийДизайнерBrain Tank
  • Влад ЗахаровМоушен ДизайнерBrain Tank
  • Юлія ЯсьмоПроджект МенеджеркаBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда