Панама чи колаба: що спільного між музикою та нерухомістю?

Ми «підігріли» цільову аудиторію напередодні «зіркової» рекламної кампанії.

Отже, йдеться про рекламну кампанію для найбільшого забудовника Івано-Франківська — blago developer. Її партнерами та головними героями стали переможці цьогорічного Євробачення — учасники гурту Kalush OrchestraОлег Псюк і КилимМен. Участь у рекламній кампанії найбільш обговорюваного музичного колективу року не могла пройти повз уваги аудиторії. А додатковий інтерес до колаборації, ба більше — неабиякий резонанс, був створений шляхом надзвичайно вдало вжитого класичного маркетингового прийому від нас — тізингу.

Що було?

На рекламних постерах, на фоні одного з житлових кварталів blago developer, з’явилося зображення чоловіка у впізнаваній рожевій панамі лідера Kalush — Олега Псюка. Але чоловіка сфотографовано зі спини, тому вгадати, чи дійсно це лідер гурту Kalush — неможливо.

Резонанс і «хейт-ефект»

За задумом маркетологів blago developer та Brain Tank, саме невпевненість глядача у «справжності» зображеного в рекламі лідера Kalush мала спрацювати як інтрига. І цей хід себе виправдав. Щойно реклама з’явилася на вулицях міста, у соціальних мережах почали точитися гарячі дискусії стосовно того, чи справжнього Олега Псюка зображено на світлині. Емоції досягли високого градуса — «хейту» — найзапекліші коментатори навіть звинувачували забудовника у фейку.

«Де би я не був…»

Завдяки резонансу у соціальних мережах величезний інтерес до рекламної кампанії виник ще до початку її головної частини. Власне вся рекламна кампанія складалася з рядків хіта гурту Kalush — «Де би не був, не забуду дім». 

Пісню було складено та записано ще до початку активної фази війни, але саме зараз ці слова для мільйонів українців звучать найбільш потужно. Це стосується й тих, хто виїхав за кордон і мріє про повернення до Батьківщини, і тих, хто переїхав із зони бойових дій до Західної України та намагається облаштувати життя на новому місці. 

Як наступний етап кампанії — вийшов ролик «кіно про дім», в якому Олег Псюк повертається в Україну, додому. 

Ролик був підкріплений потужною рекламною кампанією. Борди, на яких Олег та КилимМен зустрічають глядача у дворі житлового району Manhattan, з’явилися по всьому Івано-Франківську.

Команда проекту

  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Інна ГринчукДиректорка по роботі з клієнтамиBrain Tank
  • Олена ВальковськаХудожня КерівницяBrain Tank
  • Євген Артем'євМолодший Аккаунт МенеджерBrain Tank
  • Андрій КотлярDTP дизайнерBrain Tank
  • Наталія ЩедрикДизайнеркаBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда