Як приручити кусючий башмак

Найстаріший ритейлер Києва ТРЦ «Караван» спільно з Brain Tank «розпустили» агресивне взуття по місту, привертаючи увагу до масштабного ре:позиціонування бренду в outlet.

Найчастіше ми звикли чути про виклики, з якими стикаються бренди на етапі їх створення. Ну, тому є маса логічних причин: ми молоді, Держава молода, все навколо молоде.

Виклик, з яким довелося зіткнутися піонеру ритейл-ринку столиці ТРК «Караван», ще масштабніший — виклик з багажем відповідальності перед історією.

Сьогодні, на стрімкому ринку мережевої торгівлі дохідні ніші і вдень зі свічкою не знайдеш. Однак, «Каравану» вдалося розрахувати ефективну бізнес-модель і вивільнити ресурс для масштабної трансформації до аутлет-формату. Слід визнати, що саме слово «аутлет» — не новина для киян, а ось витриманий, системний і налагоджений регламент бізнес-процесів, що стоїть за ним — в новинку.

Саме з метою звернути увагу покупців на нові вигоди, що закладає у вже знайоме слово «Караван Outlet», маркетинг-агентство Brain Tank розвиває в інформаційному середовищі ключові переваги бренду, закладені в комунікаційну платформу «ціни більше не кусаються».

Осінній флайт приручає «кусючі» ціни, уособлені «злісними» черевиками, аксесуарами та одягом, демонструючи їх куди більш «ласкавими», анонсуючи наближення відкриття ТРЦ. Тоді як тизерний флайт спирався на «хоррор» оскалу зубів кросівка, то осіннє розкриття наповнило інфо-екосистему шопперов позитивно-яскравими тонами і добродушною мімікою.

І поки «Караван Outlet» ударними темпами проводить конструктивні роботи всередині ТРЦ, Brain Tank готує до розміщення ще два флайта платформи, щоб донести всі вигоди ТРЦ, що трансформується в аутлет.

Команда проекту

  • Інна ГринчукДиректорка по роботі з клієнтамиBrain Tank
  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Ельмін СеідліАрт ДиректорBrain Tank
  • Олександра ТрачукАрт ДиректоркаBrain Tank
  • Станіслав НізамовАрт ДиректорBrain Tank
  • Оксана БондарКерівник по роботі з ключовими проєктамиBrain Tank
  • Катерина КотіхінаДизайнеркаRoyal Advertising
  • Валентина ЛободаДиректор з маркетингу DCH Infrastructure & Real EstateКараван
  • Анна ДержунКерівник відділу маркетингу й реклами ТРЦ "Караван Outlet" / КиївКараван

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда