Як намалювати смак 

Складно уявити, що відбувається в голові в ілюстратора, коли він працює над проєктом, але співпраця нашої команди з новим брендом піци Hellboy - це цілком собі нагода зазирнути та краще зрозуміти тонкощі ілюстраторського ремесла зсередини. 

Це ми й зробимо разом з креативним директором агенції - Андрієм Франчуком.

Ми отримали завдання зробити домальовки у трендовій стилістиці для нового бренду піци Hellboy, створивши для кожної піци та комбо окрему історію.

Над проєктом працювало багато людей: частина команди допомагала створювати ідеї для ілюстрацій, інша — робила ресайзи, ну і, звісно, під відповідальним керівництвом менеджера відбувалась комунікація та узгодження готових концептів з клієнтом.

Перш ніж почати подорож піцами, хочу познайомити вас з Катею. Катя Гаврилко - це ілюстратор проєкту, саме вона вдихнула життя в історії піц через свої домальовки. 

Пекельно гостра - піца Hellboy

Почнемо з назви піцерії, адже історія цієї піци пов'язана саме з назвою. Зі слів нашої ілюстраторки її одразу ж зацікавило значення нетривіальної частинки "Hellboy", що насправді несло у собі образ фантастичного героя коміксів, якого так полюбляє молодь.

"Познайомившись з персонажем, мій інтерес до проєкту розігрався ще більше, бо всесвіт виявився дуже цікавим для мене," - наша Катя.

Отримавши від клієнта матеріали для роботи, Катя одразу відчула, якою вона бачить саме цю історію. Вона ніби поспілкувалась з героєм та знала, якими домальовками передати вайб самого персонажа Hellboy-я, і головне - як підкреслити смак цієї "пекельно гострої" піци з перчиками халапеньйо. До речі, зверніть увагу на те, що в порівнянні з нашим героєм, перчики вже не відчувають себе такими гострими та "пекельними", як Hellboy.

З історією розібралися, а тепер - процес створення:

Сорі, веган - піца справжніх м’ясоїдів 

Піц було багато. Тому на поміч Каті прийшла наша команда, копірайтер Ілля та менеджерка проєкту Марія допомагали придумувати унікальні історії - з різним характером, настроєм і жанром. От, наприклад, "Сорі, веган" - піца для щирих м'ясоїдів, для якої Ілько придумав комічну історію з янголятком броколі на одному плечі та чортенятком ковбаскою на іншому. Наш герой у рогатому шоломі, з відсилкою до вікінгів, як справжній брутальний м'ясоїд, обирає бік ковбаски та пускає ковбасних чортенят до своєї піци. Броколі відлітають на пінній хмаринці, яку здуває наш герой зі свого напою, тим самим відхиляючи їхню ідею вегетаріанства.

Смілива композиція. Тепер, за традицією, дивимось, як вона створювалася:

Пекельна пара - злодійське комбо з перчинкою

Що ж, час для "Holly Holly" - це комбо з двох піц, поєднаних разом. Цікава пропозиція від піцерії й, не менш цікава, та одночасно складна робота для ілюстрування. У креативній сфері навіть менеджери креативні, тому об'єднавши піцу "Хантер" та "Ранчо" сенсами, менеджерка Марія придумала сюжет справжнього блокбастера з шерифами та злочинцями. Безстрашні злодюги-перчики у розшуку, але наполегливо намагаються пробратися до піци. Шерифи, відпочиваючи, втрачають свою пильність і потрапляють у гостру пастку пустунів чилі.

На нашу думку, історія варта екранізації Warner Brothers. Згодні?

Вегетаріанське хуліганство - бо це не про зануд 

Ну і на завершення, “Вегано хулігано” - вегетаріанська піца з грибочками та червоною цибулькою, для підкреслення різноманітності всіх цих історій, і у той же момент протягнутої крізь усі ілюстрації атмосфери бунтарства. Після гострих м'ясних бумів, вегетаріанське хуліганство Катя вирішила зобразити як сучасну банду стильних інгредієнтів, які не бояться бути собою, і через свою графіті-творчість транслюють своє натхнення вегетаріанством для інших.

У таку банду і ми б із задоволенням потрапили:

Піц так багато, що ми загубилися в їх кількості, але радимо вам переглянути інстаграм піцерії та поскролити стрічку з усіма ілюстраціями, на яких Катя оживила спільні фантазії всієї команди.

Анімація з Катею:

Окремо хочемо подякувати Діні Мережко - маркетинг директору HellBoy Україна, та всій їхній команді, за цікаву та приємну співпрацю, результат якої дійсно хочеться з'їсти! 

Тож, шматочок піци за креатив, та гайда створювати нову українську рекламу!

Команда проекту

  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Марія ПархомецьАкаунт-МенеджеркаBrain Tank
  • Катя ГаврилкоІлюстраторкаBrain Tank
  • Сергій МаксименкоДизайнерBrain Tank
  • Олексій КобзарДизайнерBrain Tank
  • Кирило МатарикінМоушен ДизайнерBrain Tank
  • Ілья БожкоКопірайтерBrain Tank

Проекти кліента

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда