“Дзюдо 12 татамі”: спортивна школа із сучасним брендингом

Головна мета спортивної школи — зацікавити молоде покоління фізичним розвитком. Щоб залучити дітей та підлітків до занять спортом, його потрібно сучасно й оригінально представити. Нова школа дзюдо, на відміну від більшості українських навчальних закладів, що мають шаблонні назви й стандартні логотипи, звернулася до креативної агенції Brain Tank.

Креативники розробили новий брендинг, який складається з неймінгу та візуального оформлення. Головна ідея — підкреслити зв’язок сучасного світу та давнього бойового мистецтва. Вибрана назва закладу «Дзюдо 12 татамі» — посилання на першу в історії школу дзюдо, де була саме така кількість солом’яних матів. Логотип створювали вручну. Натхненням для нього став символ металу — одного з п’яти фундаментальних елементів філософії мужності японського воїна. Логотип нагадує, з одного боку, ієрогліф, а з іншого — затишний дім. Дім, в який постійно хочеться повертатися. Дім, в якому дитина не тільки розвивається фізично, а й пізнає себе, набуває впевненості, лідерських якостей і людяності.

Школою з новою айдентикою зацікавиться багато учнів. У її стінах вони формуватимуться як гармонійні особистості, а згодом зможуть представляти Україну на спортивних змаганнях.

Команда проекту

  • Юлія ЯсьмоКреативна Продюсерка ГрупиBrain Tank
  • Євгеній АксьоненкоДизайнерBrain Tank
  • Марія БазилєваХудожниця-ІлюстраторкаBrain Tank
  • Марина РодаАрт ДиректоркаBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда