Надважкий ре:брендинг

Транспортна компанія SAT, що не один десяток років відточувала майстерність доставки вантажів для професійних клієнтів, прийняла рішення екстраполювати свої унікальності на масового споживача. Для цього вона запросила в партнери нашу агенцію, як експерта в методологічній відбудові національних брендів.

Компанія, яка має більше сотні підрозділів у різних містах України, яка орієнтована на вирішення нестандартних задач у галузі транспортування вантажів, яка має яскраво виражені переваги в сегменті B2B, повинна акцентувати увагу на тих унікальностях, якими володіє.

У першу чергу, команда нашої агенції відправилася «в поле», зібравши найбільш характерні біхевіористичні особливості споживання наявних послуг. Опрацювання отриманих результатів, у сукупності з аналізом динаміки ринку на достатньому відрізку, привело розробників до формалізації ефективного позиціонування бренду компанії. Концепцію «зацементовано» фактом того, що SAT — лідер ринку в сегменті задач, що вимагають нестандартного підходу. Саме SAT має величезний досвід і налагоджені бізнес-процеси таких рішень. Інженери SAT’у, які часто володіють унікальною кваліфікацією, можуть розв’язати будь-яку, здавалося б, нерозв’язну, задачу з упевненістю та холоднокровністю морського вовка з творів Джека Лондона. Осмисливши роль компанії на ринку та чітке її профілювання, виявивши очевидні переваги та створивши відповідну емоційну подачу, команда нашої агенції наповнила бренд SAT тим змістом, завдяки якому компанія зайняла гармонійне місце в індустрії. Наша агенція пішла проти всіх flat-течій і вербалізувала бренд у просторі Мінковського, котре регламентує «надпоштові можливості» компанії представляти бренд саме в динаміці, котра жорстко прив’язує його до часу «тут і зараз».

Команда проекту

  • Віктор ТерещенкоАрт ДиректорRoyal Advertising
  • Дмитро БеспаловДиректор департаменту ІТSAT
  • Інокентій ВировийАкаунт-МенеджерRoyal Advertising
  • Олександр НікітюкХудожникRoyal Advertising
  • Олександр ТритиниченкоАрт ДиректорRoyal Advertising
  • Світлана МільгевськаЗасновникSAT
  • Станіслав НізамовАрт ДиректорBrain Tank
  • Євгеній МиронюкКеруючий партнер зі стратегіїBrain Tank
  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Інна ГринчукДиректорка по роботі з клієнтамиBrain Tank

Проекти кліента

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда