Брендинг допомагає рятувати життя

Одна з найважливіших специфік на війні — медична допомога. У цій справі все має працювати на порятунок: кожна деталь, від одягу до машини. Ефективність цього процесу насправді залежить і від брендингу теж.

Наша агенція продовжує роботу з Першим добровольчим мобільним шпиталем ім. М.Пирогова (ПДМШ) як креативний партнер, і робить, у тому числі, брендинг машин.

Щоб зрозуміти біль кожного медика на війни й сенс того, навіщо медичним автівкам брендинг, потрібно знати «теорію» співіснування військових та тих, хто рятує життя в зоні бойових дій. 

За загальними положеннями Женевських конвенцій від 12 серпня 1949 року зазначено, що «медичний персонал користується повагою та захистом у будь-який час і не повинен бути об’єктом нападу». Але інколи реальність працює інакше, і щоб уникнути ворожих «зустрічей», обов'язково мають бути розпізнавальні знаки.

Машина швидкої допомоги має ідентифікуватися з першого погляду, для цього є активні візуальні (мерехтливі вогні), звукові, а також пасивні попередження (висококонтрастні візерунки, світловідбиваючі елементи, шеврони або смуги вздовж боків). Тож щоб просто доїхати до точки A і повернутися назад цілими до точки Б, візуальна ідентифікація має працювати на всі 101%. 

З повним розумінням важливості цього завдання, наші дизайнери розпочали брендинг великого автопарку ПДМШ, і тепер він виглядає так: 

Пасивні візуальні попередження пропрацьовані на максимум: контрастні смуги на всю машину, логотип ПДМШ, всім знайомий знак «зірка життя» — все для того, щоб ворожа куля змогла побачити цю машину серед поля, лісу, будь-де, й обійти її стороною. 

ПДМШ — це група медиків-добровольців, які рятують людські життя, ризикуючи своїм. І не менш важливо зробити так, щоб захистити їхнє власне життя. Так, за допомогою правильного брендингу медичного автомобіля також.

Команда проекту

  • Інна ГринчукДиректорка по роботі з клієнтамиBrain Tank
  • Павло АлексієнкоДизайнерBrain Tank
  • Сергій МаксименкоДизайнерBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда