Айдентика для самого «ДНА»

Як може виглядати айдентика організації, яка вивчає водний простір й досліджує величні історії, події та артефакти, які були знайдені на дні Чорного моря? Громадська організація «ДНА» починає свою діяльність. Щоб повною мірою передати власну філософію, глибину роботи та значення, за розробку айдентики взялася креативна агенція маркетингових комунікацій Brain Tank.

«Варто подивитись на Чорне море, як на музейну експозицію. Річ у тому, що дно нашого моря складається з сірководню, і в цьому воно унікальне. Тому все, що потрапляє на дно, залишається в тому ж вигляді, ніби як у сейфі чи за склом музею. Наш інсайт буквально лежав на дні!» — креативний директор Андрій Франчук.

Звідси з'явилася ідея саме динамічної айдентики, коли немає одного варіанту, а є одразу нескінченна кількість, але зі своїми правилами. 

Правило айдентики ГО «ДНА» №1

Лаконічність використання айдентики полягає у наступній формулі: логотип завжди буде нижче самого зображення (артефакту), а сам артефакт буде «на дні» — це прямий сенс того, як він там розташований, коли його знаходять дослідники.

Правило айдентики ГО «ДНА» №2

Як і у великому водному просторі, де ніщо не стоїть на місці, у ГО «ДНА» все так само постійно змінюється та розвивається. Тому логотип можна змінювати так, як цього потребує формула, головне, щоб усе залишилось «на дні». 

Коротко підбиваючи підсумки, можна сказати, що ми маємо в Україні унікальне море з унікальними властивостями, про які, впевнені, знають не так багато. І маємо приклад того, як айдентика, яка побудована на філософії та діяльності організації, може працювати з креативними ідеями та використовувати свій потенціал на повну! 

Команда проекту

  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Олександра ТрачукАртдиректоркаBrain Tank
  • Аліна ЄмельяноваДизайнеркаBrain Tank
  • Олександр РоманенкоДизайнерBrain Tank
  • Влад ЗахаровМоушен ДизайнерBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда