Продажі збільшилися вдвічі після рекламної кампанії: “авантюра” чи вдала стратегія?

  • Дата
  • Категорії

Рекламні кампанії — це омніканальні креативні медіаоперації, які охоплюють всі доступні інструменти та платформи. Бренд одночасно заявляє про себе на телебаченні, радіо, в діджиталі, соцмережах та й просто на вулиці. Чим конкурентніший ринок, тим складніше привернути увагу споживача.

Коли потрібно продавати більше та швидше, а всі довкола пропонують приблизно те саме, — виграє той, хто розуміє свою аудиторію краще, готовий відрізнятись і вигадувати щось особливе! Це must на таких конкурентних ринках, як, наприклад, FMCG та нерухомість, для яких Brain Tank уже багато років створює рекламні кампанії в Україні та за її межами. Наш підхід: досліджувати, помічати та дивувати.

Так, одного разу з нашої подачі в Києві з’явився перший девелопер, який продає не будинки.

Хтось міг би сказати, що такий концепт — це авантюра у сфері нерухомості, де попри велику конкуренцію, у більшості гравців доволі типова реклама. Майже всі житлові комплекси одного класу пропонують однакові характеристики та інфраструктурні можливості, і, якщо чесно, мало відрізняються за назвою та фасадом. Але авантюра це тільки на перший погляд! 

Авантюрний концепт

Перш за все ми почали вивчати: а хто вони, мешканці кварталу-клієнта — «Новопечерських Липок»? Занурившись в їх лайфстайл та турботи, ми побачили, що вони шукають не квартиру, а місце для життя. Їм важливий не традиційний перелік переваг ЖК, а світ, що їх оточує. Вони бачать себе окремою соціальною групою і прагнуть жити в особливій екосистемі.

Тож, ми побудували стратегію з фокусом не на будинках, а на людях, які живуть у «Новопечерських Липках», і атмосфері, яку вони створюють. Уся рекламна кампанія сфокусувалася  довкола ситуацій з життя мешканців ЖК — такого з девелоперів не робив ніхто!

Замовити розробку рекламної кампанії

Фільм замість огляду новобудов

Ми звикли, що рекламні ролики про нерухомість показують нерухомість. Але не цього разу!

Ми створили пригодницьке кіно для ротації в медіа, яке занурює глядачів у життя головного героя, мешканця «Новолипок» та його сусідів. У кварталі вирує життя — настільки, що іноді поступається законам гравітації.

Замовити рекламне відео

Роботу над цим відео від трітменту та знімання до постпродакшену зробила команда Brain Tank. І це окремий вид задоволення для агенції: коли є можливість реалізувати свою ідею самостійно від початку до кінця. А для клієнтів закриття проєктів під ключ однією командою — додаткова зручність. 

Життя, що вирує навіть на звичайних рекламних щитах міста

Для кварталу, головною фішкою якого є атмосфера, зовнішня реклама має бути #над_звичайною, тобто, відрізнятися від стандартів ринку. Спочатку ми вигадали сюжети з героєм ролика і родиною, яка живе в «Новолипках», а потім зробили наш креатив інтерактивним для більшого занурення в реальність! 

Діджитал-борди змінювали сюжети залежно від часу доби та погоди: наприклад, коли починався дощ, хтось на нашій рекламі діставав парасольку.

Замовити рекламну кампанію

Разом з Dentsu ми запустили мультитригерну DOOH-кампанію (digital out-of-home), яка в різних варіантах підтримує концепт: динамічні медіафасади, статичні суперборди, брендмауери та сітілайти. Розміщувалися, що називається, там, де треба: в ділових кварталах столиці і на шляху до них, у бізнес-терміналах «Борисполя» і на фасадах «Жулян».

Замовити рекламну кампанію

Аудіореклама, яка передає вайб 

Якщо ви думали, що покупці квартир в сегменті «бізнес+» не слухають радіо, у нас для вас новина: це не так! Але звичайною «начиткою» про квадратні метри їх не завоювати: для ефективної радіореклами нерухомості потрібно думати out of the box. 

Ми дізналися улюблені радіостанції різних сегментів цільової аудиторії «Новолипок», відібрали їх по жанрах і настрою і розробили під кожну ексклюзивні аудіоролики. Ролики виходили перед музичними блоками або відразу після них і звучали не як реклама, а як доречні до музики звернення до слухачів. Те, що має бути для кварталу, який рекламує не будинки! «Уявіть, як слухаєте цю пісню, наприклад, біля басейну або на вечірці на терасі «Новопечерських липок»! — каже ваш уявний сусід. На 8 секунд кожен радіослухач міг відчути себе резидентом «Новолипок».

Довіра через PR

Покупці квартир бізнес-сегменту продовжують читати ЗМІ, і ми підкріпили великоохопні рекламні канали PR-проявами в провідних ділових та лайфстайл-медіа.

Також ми залучили інфлюенсерів, яких споживач реально ототожнює із собою, веде з ними схожий стиль життя. Коли блогери ділились в сторіс тизером ролика про «Новолипки», це виглядало так, ніби вони показували свій справжній дім. Люди залучались і підхоплювали наш меседж про те, що сучасний успіх на 80% залежить від нетворкінгу. Авжеж, хочеться оточити себе однодумцями — амбітними і легкими. І ось вони, живуть у «Новолипках».

Замовити рекламну кампанію

Хардкорний маркетинг без випадковостей

Незвична для нерухомості концепція спрацювала: за 5 місяців кількість продажів квартир у «Новопечерських липках» зросли на 47%, а їх ціна — на 18%! І це не випадкове влучання!

Перш ніж запропонувати рішення клієнту, ми завжди проводимо багато досліджень. Ідея про будинки та людей — не авантюра, а прицільна стратегія! Усі рекламні кампанії Brain Tank засновані на детальному вивченні ринків та аудиторії, саме тому нам вдається дивувати навіть в умовах високої конкуренції. Подив ми конвертуємо в продажі. 

Якщо вам потрібні продажі — розкажіть Brain Tank про свою задачу, і ми запропонуємо рішення, яке досягне мети прогнозовано ефективно!

Команда