Реклама як кіно: навіщо знімати ролики за стандартами Голлівуду

Згадайте свою улюблену рекламу на телебаченні. 

Б’ємося об заклад, вона чимось схожа на кіно! Викликає емоції і запам’ятовується, і ви завжди дивитесь її до кінця, бо маєте свої улюблені моменти. 

Так і є, крутий рекламний ролик — це справжній фільм про бренд, задача якого — зачепити увагу глядача. Щоб зробити «касове» комерційне кіно, на деякий час Brain Tank перетворюється на голлівудську кіномайстерню: ми шукаємо цікаві підходи в сценарії, графіці, операторській роботі та монтажі, щоб створити більше, ніж просто рекламне відео. Подивіться самі!

Також хочу фільм про бренд

Пригоди київського денді в «Новопечерських Липках»

Зазвичай у рекламі ЖК бізнес-класу показують красиві фасади будинків, перелічують типові переваги і використовують класичні образи, пов’язані з поняттям «престиж». Але для покупця квадратних метрів з високим цінником усі ці пропозиції не унікальні. 

Всупереч поширеному підходу та, чого приховувати, побажанням клієнта, концепція для житлового кварталу «Новопечерські Липки» пастулювала головною цінністю не будинки, а людей, які в них живуть і створюють дійсно особливий вайб!

Як це показати, не називаючи імен і не показуючи банальні рендери про різноманітну інфраструктуру та дозвілля?

Ми згадали кращі традиції пригодницького кіно, в якому головний герой — справжній секс-символ і архетипний персонаж. Його життя буремне, з ним постійно щось відбувається, але як ефектно він з’являється в кожній сцені! Глядачу хочеться бути з ним на одній хвилі, а ще краще — жити, якщо не в одному будинку, то десь поруч.

Так у нас вийшло кіно про людей, яких бачить по дорозі додому один із мешканців. Він потрапляє то на футбольне поле, то в басейн, то на вечірку, і наш драйвовий монтаж передає ритм, у якому живе квартал. Музику для ролику написав легендарний гітарист гурту Green Grey — Diezel.  Але нам було цього замало. Бо навіщо в кіно вигадали спецефекти, якщо ми не можемо використати їх, аби наш герой почав ходити по стінах?

Замовити рекламне відео

Концептуальна драма для концептуальних ЖК

У Києві є унікальний житловий комплекс, спроєктований в стилістиці Захі Хадід. Це Signature. Коли про нього кажуть «концептуальний», це не порожні слова. Відтак, і відеоролик для ЖК Signature має містити особливий задум.

Щоб побудувати такий житловий комплекс і щоб жити в ньому — треба бути мрійником. Ми візуалізували мрії, вінцем яких стає Signature, у драматичне відео, доповнили сучасною графікою, щоб відобразити футуристичність об’єкту, і наклали неокласичну музику. Цей ролик міг би бути трейлером якогось байопіку, але став рекламою ЖК!

Нашу роботу для Signature помітили аж …  у В’єтнамі: до нас звернувся Vinhomes, найкрупніший в’єтнамський девелопер, який замовив нам відео для житлового кварталу.

У завданні клієнта були дві вимоги: легкість та оригінальність. Ми надихнулись кіноказками і створили власну площину образів та асоціацій, порівнявши архітектора Vinhomes… з композитором, який створює музику майбутнього. За нашим задумом продакшен клієнта створив фантазійне відео, яке органічно (!!!) набрало більше мільйона переглядів.

Замовити рекламне відео

Документалка про сніданок для «Словʼяночки»

Торік «Словʼяночка» представила новинку — м’який кисломолочний сир. Такий сир переважно їдять на сніданок, але в світі знято вже так багато реклами про всю цю «магію ранку», що в неї вже ніхто не вірить. Для лончу новинки наша команда мала запропонувати свіжий погляд на звичні продукти й ритуали, і вона це зробила! 

Ми вирішили відтворити ранковий ритуал з документальною точністю: зняти продукт під макролінзою і незвичною проводкою. А щоб додати цьому динаміки, передати цей натюрморт очима волоського горіха, який прокочується по столу з фруктами назустріч героїні ролика. Для такої задачі потрібна унікальна камера, яка дозволяє пройтися столом і зняти все одним дублем. Власна продакшн-студія Brain Post змоделювала ключову сцену ролику у 3D: ви ніколи б не відрізнили нашу соковиту діджитал-полуницю від справжньої!

Замовити рекламне відео

Фантастичний блокбастер для Taryan Towers

Як би виглядав Київ у майбутньому? Напевно так, як виглядає Taryan Towers! Один погляд на нього переносить в інший світ, — подумали ми і написали сценарій фантастичного в усіх сенсах ролика, який після релізу набрав уже 1,7 млн переглядів.

Молодий чоловік несподівано отримує окуляри, які — варто їх надягнути — перетворюють Київ у місто майбутнього. Наш герой сідає в свій модернізований автомобіль майбутнього і досліджує місто в новій реальності. У своїй подорожі він зустрічає свою femme fatale — її зіграла українська поп-діва Даша Астафʼєва. Мандрівка в часі завершується біля Taryan Towers. Герой знімає окуляри і все місто повертається в наші дні, і тільки дві вежі перед ним залишаються такими ж, як і були. Чистий Голлівуд! А ви помітили, якими легендарними стрічками надихався продакшен Taryan Group для цього маленького блокбастеру?

Замовити рекламне відео

Коли ми готуємо рекламний ролик, то підходимо до нього, як до фільму про бренд, який зібрав би солдаут, якби його показували в кінотеатрах. Щоб він «зірвав касу», ми ставимо на перше місце креатив і технічну реалізацію, транслюємо сенси. Глядач думає, що дивиться не рекламу, а кіно, занурюється в сюжет і вайб. А фінал хорошого кіно має бути ефектним! І саме це час, щоб «продати» продукт!

Рекламні ролики — це окремий вид мистецтва. Ось, як ми до них відносимося! 

Айда з нами!

Команда