“Отріцатєльноє всплитіє”. Перезавантаження. Релокейт.

Ми повертаємося — проєкт “Отріцатєльноє всплитіє” починає новий старт, виходячи на новий рівень із приміткою 2.0, у статусі переосмисленого соціального проєкту, націленого на моральну підтримку військових.

Наш час 

Ми, зізнатися чесно, сумували за всім, що було пов’язано із “ОВ”. Коли проєкт добіг свого кінця, наша команда отримала купу позитивних та вдячних відгуків від гостей, яким було це необхідно. Людей, що бажали б прожити біль війни через сміх, виявилося не так і мало. 

Ці спостереження та потужний суспільний заряд змусили нас замислитися над подальшою перспективою авторського продукту. Однак, коли ми зважили та усвідомили користь, яку і надалі можемо приносити, доля проєкту була одразу ж визначена —  більш соціальному перезавантаженню  “Отріцатєльноє всплитіє” бути.

Короткий хронологічний екскурс в деталі

Трохи освіжімо пам’ять: базис, на якому ґрунтується наш проєкт, був сформований на реальних подіях — затопленні крейсеру “мОсква”. 

Майже на все літо ми “поселилися” в 10-ому павільйоні території ВДНГ для того, щоб реалізувати свою найбільшу мету — розплющити очі усім, хто ще досі мав сумніви з приводу істини не тільки в контексті цієї події, а й ряду серій брехні росії, які переросли в систему.

А далі все як в тумані…Проєкт облетів усі головні ЗМІ України, ба більше, “полетів”, мов птаха, далеко за її межі, навівши шуму в багатьох країнах Європи.

А скільки різнопланових діячів незалежної України прийшли до нас, аби на власні очі побачити “застиглу” історію, що по праву стане однією з ключових подій в майбутньому літописі України! Це тема для окремого релізу, але вже зараз можемо виділити декілька почесних гостей, серед яких: автор тієї самої легендарної фрази, яка стала маніфестом, у здавалося б, безвихідний момент, третій Президент України — Віктор Ющенко, голова Миколаївської ОДА — Віталій Кім, грузинський політичний діяч — Ніка Гварамія, голова фракції “Слуга народу” — Давид Арахамія, українська блогерка та інтерв'юерка — Раміна Есхакзай та інші.

Яка наша мета?

Але згодом ціль нашого проєкту набула вже іншого сенсу — стати впізнаваними не лише в колі цивільних, а й військових осіб, які як ніхто сьогодні потребують суспільної підтримки. Тому, в першу чергу, за допомогою цього проєкту,  ми хочемо стати корисними саме для них, висловивши свою підтримку та подяку всім військовим за кожний їх героїчний вчинок.

В цей складний час ми усвідомлюємо важливість безмежної підтримки тих, хто захищає нашу свободу та суверенітет цілої країни, тому стати помітним та душевно корисними в полі зору тих, хто буквально прикладає руку до пришвидшення важкої, але реальної перемоги, для нас неоціненно. Ось ціль нашого відродження.

Локація

Отож, ви запитаєте навіщо ми розповідаємо вам про це, не називаючи точної локації? Ми відповімо — для того, щоб оголосити про перезавантаження нашого проєкту у більш соціальному контексті, перегляд якого націлений на конкретну категорію громадян, які сьогодні дуже цього потребують.

Тому із ціллю збереження безпеки, ми не можемо привселюдно оголосити місце релокації проєкту.

Перегляд фільму призначений виключно для усіх ветеранів, учасників російсько-української війни, волонтерів та внутрішньопереміщених осіб, осіб, які постраждали від бойових дій. Трансляція безкоштовна та стартує з 1 грудня 2023 року.

Команда