Великі зміни маленької Марійки

Коли бренд замислюється про редизайн, найважливішим питанням завжди залишається питання збереження впізнаваності бренду для споживача. Так, бренд-команда PepsiCo Україна ухвалила рішення щодо оновлення свого молочного бренду. Проєкт було взято у реалізацію командою нашого агентства.

Brain Tank здійснив ребрендинг відомого українського молочного бренду «Марійка», візуально змінивши саму дівчинку бренд-героїню, її ім'я, а, відповідно, назву торгової марки, а також дизайн упаковки бренду.

Дівчинка змінила ім'я, надягла модну панаму та оновила зачіску. Чим одразу привернула увагу споживачів, які самі почали допомагати просуванню оновленого бренду. У мережі у великій кількості почали з'являтися позитивні коментарі у стилі: «Марійка обрізала коси та погарнішала. Типова дівчина після розставання» та «Бахнула каре. Все як у житті». Головне завдання – збереження впізнаваності бренду – було вирішено.

Наразі дівчинка Марійка живе на полицях українських магазинів у своєму новому образі. Вона популярна, вона впізнавана. Її люблять і дорослі, і діти. Що це, як не справжнє щастя для маленької дівчинки. І що це, як не нова історія для потужного крутого бренду.

Команда проекту

  • Євгеній МиронюкКеруючий партнер зі стратегіїBrain Tank
  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Анатолій РізонПроджект МенеджерBrain Tank
  • Олена ВальковськаХудожня КерівницяBrain Tank
  • Марія БазилєваХудожниця-ІлюстраторкаBrain Tank
  • Марина РодаІлюстраторкаBrain Tank
  • Андрій КотлярДизайнерBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда