Ре:брендинг із В2В в B2С

Національна мережа торгівлі металом Vartis вирішила зібрати в цілісний бренд накопичений за десятиліття досвід і сформувати візію на найближчий десяток років бізнесу.

У цьому році багато рітейлерів прийняли рішення про посилення своїх комунікаційних позицій. Виключенням не стали й вузькоспеціалізовані мережі, однією з котрих стала національна мережа металотрейдера Vartis, офіційного дистриб’ютора найбільшого в світі виробника ArcelorMittal.

Проект стартував влітку з глобального аналізу трендів рітейлу. Цікавою знахідкою стала наявність оптимальних вербальних кодів, що вже стали очевидними в мікроформатах. Так, наприклад, усі кав’ярні світу стали легко відрізнятися від інших закладів, але складно відрізнятися одна від одної. Далі, зі створенням ритуалів споживання, оптимізація все глибше проникає в більші формати. Вузькоспеціалізовані мережі, якою, зокрема, є мережа продажу металу Vartis, зазвичай впроваджують зміни повільніше за динамічні мережі товарів широкого вжитку. Почасти це пов’язано з високим рівнем безвиході споживача, якому, якщо вже потрібна арматура чи швеллер, то практично завжди невідкладно. А, почасти, - з тим, що тренди до них доходять пізніше чи не доходять ніколи.

Прискіпливо вивчивши ритуали B2B та B2C-споживачів металопродукції, та взявши на озброєння інсайт про те, що навіть сегментні мережі можуть бути більш орієнтованими на клієнта, агенція побудувала нову модель бренду Vartis.

Особливістю бренду став акцент на спрощення бізнес-процесів, що супроводжують процеси взаємодії з його послугами на кожному етапі: від моменту виникнення необхідності в продукції компанії до моменту відправки.

Команда проекту

  • Євгеній МиронюкКеруючий партнер зі стратегіїBrain Tank
  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Олександр СмолійКерівник по роботі з ключовими клієнтамиBrain Tank
  • Олександр НікітюкХудожникRoyal Advertising
  • Станіслав НізамовАрт ДиректорBrain Tank
  • Олександр ТритиниченкоАрт ДиректорRoyal Advertising

Проекти кліента

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда