Про Чикаго, та не про мафію

Julia Skuibida Agency — це страхова агенція, відкрита українкою Юлією Скуйбідою за франшизою American Family Insurance (американська страхова компанія) в Чикаго, Іллінойс, США. Агенція звернулася за розробкою презентаційного відео з нагоди дня народження компанії, ну а ми тільки раді зробити гарний продукт.

Завдання було наступне: закласти в рекламне відео ключовий меседж для аудиторії — «Julia Skuibida Agency — надійна компанія з хорошою репутацією», а також візуалізувати всередині ролика інформацію про раціональні та емоційні переваги компанії, надану Клієнтом.

«Власне, на цьому бриф було закінчено. Нам повністю довірились — це дуже окрилює та дає свободу творчості. Ми були вільні робити та пропонувати все, що захочемо», — Андрій Франчук, наша креативна директорська голова. 

Свобода вилилася в рекламне відео для Julia Skuibida Agency, в якому була розказана історія агенції за допомогою червоної смуги, яка пересувається змодельованим містом, відкриваючи для глядачів ролика різні межі страхової компанії. Червона смуга присутня також у логотипі бренду, звідти вона і починає свій хитромудрий шлях.

Дивіться самі, як це виглядає:

Ця історія з моделюванням — класна ідея, коли потрібно дуже гарно, але дуже швидко. А рішення цього завдання й саме створення презентаційного ролика для американської страхової агенції стало для нас чудовою нагодою для виходу на ще один новий ринок. 

Далі — більше.

Команда проекту

  • Інна ГринчукДиректорка по роботі з клієнтамиBrain Tank
  • Євген Горовий3D ХудожникBrain Tank
  • Антон ПобережнийМоушен ДизайнерBrain Tank
  • Анастасія ДесятникКопірайтеркаBrain Tank
  • Бехруз АміровМолодший КопірайтерBrain Tank

Проекти кліента

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда