Нова айдентика Bosphorus Development

Велика турецька будівельна компанія має багаторічну історію та авторитет у себе на батьківщині. Коли постала мета вивести бізнес на європейську арену — з’явився Bosphorus Development. Створення нової айдентики міжнародна компанія довірила українській креативній агенції Brain Tank — відомим експертам, які мають неабиякий досвід у роботі з девелоперами.

Brain Tank розробили логотип, який містить у собі зображення Мосту мучеників 15-го липня — першої споруди над Босфорською протокою, що з’єднує європейську й азійську частини Стамбулу. Присутність в айдентиці одного із символів Туреччини є посиланням на країну, де розпочався шлях будівельної корпорації. У логотипі також присутня дата заснування компанії — 1970 рік, що підкреслює важливість пам’яті про історію родинного бізнесу. Вишуканий мінімалізм, витонченість деталей, класичне поєднання темно-синього й білого кольорів — візуальне оформлення бренду виглядає, як дорогий діловий костюм, поза часом і трендами.

Айдентика, створена креативниками Brain Tank, відтворює цінності Bosphorus Development: пильну увагу до деталей, перфекціонізм виконання й надзвичайну повагу до своєї історії.

Команда проекту

  • Інна ГринчукДиректорка по роботі з клієнтамиBrain Tank
  • Олександра ТрачукАрт ДиректоркаBrain Tank
  • Марина РодаАрт ДиректоркаBrain Tank
  • Євгеній АксьоненкоДизайнерBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда