Логотип — трилітрова банка чи як Нашебачення “закрутило” майже п’яти мільйонну банку донатів!

Цього квітня у «Жовтневому Палаці» відбувся один з наймасштабніших благодійних заходів — Нашебачення, навколо якого було об’єднано безліч українських артистів заради однієї спільної мети — збору коштів на потреби ЗСУ. Нашебачення транслювалося в прямій трансляції на YouTube, де зібрало в рази більше глядачів, ніж в переповненому Жовтневому.  

Його ініціаторами стали хлопці з гурту Badstreet Boys, які щоразу створюють нереальний галас та популярність навколо своїх іронічних відеокліпів, що спрямовані на збори донатів. 

Поговоримо про візуальну ідею, яка супроводжувала Нашебачення. Ефірна заставка, як зазначає команда, складається з безлічі контекстних та сенсових елементів. Відтак логотипом заходу стала банка, що уособлює образ збору донатів.

Її кришка — це портал відкриття небаченої кількості учасників та special гостей конкурсу, а закатувальна машина є фановим посиланням у далеке дитинство, де для кожного з нас подібний агрегат асоціювався з “бабусиною закаткою”.

“Збір — це банка, а банка — це донати”. Раніше ми “закатували” банки з огірками, але зараз ми “закатуємо” багатомільйонні банки, які рятують життя,”   — Андрій Франчук, креативний директор агенції Brain Tank, яка розробила всю відеографіку заходу.  

Вау-ефект грандіозності події спостерігали всі жителі Києва на ТРЦ “Gulliver” із найбільшим екранним фасадом в місті.

Основою концерту була пряма трансліція, для якої був створений великий пакет ефірної графіки включаючи: opener-рами та переходами в стилістиці ТВ шоу, але з саркастичною банкою в логотипі.

Ціль заходу повністю виправдала наміри та очікування ініціаторів, адже всього лише за кілька годин банка збору перевищила мету, зібравши майже 5 млн гривень!

Команда проекту

  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Валерія КичкоМолодша Проджект МенеджеркаBrain Tank
  • Денис КравченкоМоушен ДизайнерBrain Tank
  • Антон ПобережнийHead of Brain Post Brain Tank

Проекти кліента

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда