Інвестиції, що не лякають людей 

Або як Brain Tank шукав візуальний стиль для INVESTMAN UKRAINE, оминаючи стереотипи суспільства, пов'язані з інвестиціями.

INVESTMAN UKRAINE організували інвестиційний форум, для якого запросили Brain Tank як креативного партнера створити новий візуальний стиль. Клієнт прагнув вигадати щось оригінальне у тематиці інвестицій, саме тому звернувся до нас, як до генераторів оригінального креативу. 

Як каже наш гуру Добрентій Спелімович: “Цікавий запит потребує цікавого рішення!” Ми, як його вірні послідовники, повністю з цим згодні. Тож ми почали активно шукати візуальний образ, повторюючи про себе лише одну фразу: “ніяких штампів”.

До речі це наша реклама на події, і ми приділили в ній увагу Добрентію Спелімовичу, якого відправили на форум інвестицій: 

Для початку ми зосередили свою увагу на логотипі, якому прагнули додати сучасності.

Наш логотип виглядає як “IM INVESTMAN” і має два значення. По-перше, “IM” означає англійське слово “I’m”, що перекладається як “я”. По-друге, це перші літери слів “INVEST” і “MAN”, які разом складають нашу назву. Оновлений логотип передає думку, що кожен, хто його бачить, є частиною INVESTMAN.

Наступним нашим кроком стала розробка ключового образу. Для цього ми вирішили проаналізувати, які плюси й мінуси інвестицій можуть приваблювати або відштовхувати майбутніх інвесторів. Обмірковуючи плюси інвестицій, ми несподівано створили наш візуальний образ у вигляді плюса та слоган “Інвестиції — і ти в плюсі”.

Так наші роздуми привели нас до зрозумілого образу, який легко зчитується будь-якою людиною, навіть далекою від сфери інвестицій.

Для подальшого використання нашого візуального образу у таргетинг рекламі ми додали до KV спеціально розроблені образи звірів у ділових костюмах.

Цей кейс — приклад того, як стереотипи можуть впливати не лише на суспільну думку, а й намагатися нав'язувати рекламі свої шаблони. Завжди важливо бути відкритим до нового і самостійно вивчати питання, які у суспільстві поросли пліснявою “загальності”. Тож бажаємо вам не бути стереотипними й формувати свою думку лише з власного досвіду, не боячись шляху пізнання чогось, на перший погляд, незрозумілого.

Команда проекту

  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Роман СосідкаДизайнерBrain Tank
  • Антон БабійДизайнер Brain Tank
  • Сергій МаксименкоДизайнерBrain Tank
  • Денис КравченкоМоушен ДизайнерBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда