Динамічне лого для Українського Народу

Громадське об’єднання Український Народ на ідеологічних та змістовних засадах залучило агенцію маркетингових комунікацій Brain Tank до втілення власної філософії у візуальний контекст.

Співпрацюючи разом, дві команди виразили через графіку власне бачення самоідентичності та доклали зусиль, щоб відтворити своє світосприйняття в лаконічній формі.

У фундамент символізму покладена думка про те, що кожен із нас є частиною Рідної Країни. Як кожна країна має унікальну прикордонну лінію, так і кожен із нас має власний неповторний обрис обличчя. Без сумнівів, ми різні, але маємо пам’ятати, що створюємо автентичний візерунок на нитці життя. Кожна наша дія відображається на цій лінії, створюючи об’єм. Та якщо ми зупинимося, ця лінія стане рівною, об’єм спаде, зімкнувши простір, під яким і відбувається буття нашої ідентичності.

Вся візуальна мова збудована навколо рушійних сакральних знаків, які завжди відтворюються в русі, демонструючи постійні дії, мрії, думки, які не покидають наші голови, намагаючись не втратити власну ідентичність.

У планах команди створення дигітальної платформи, яка інтегрує цифрове представлення кожного з нас у корисну модель, юридично-аргументованої програми громадської організації. Саме там, з кожним активним користувачемгромадянином, кількість образів в логотипі буде зростати та, кожен матиме змогу винайти власний профіль в загальній композиції, тому що кожен окремо і є суспільство в цілому.

Команда проекту

  • Ельмін СеідліАрт ДиректорBrain Tank
  • Олександра ТрачукАрт ДиректоркаBrain Tank

Проекти кліента

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда