Broadcast-графіка програми “Великий футбол”

Дизайн-команда телеканалів “Футбол 1/2/3” й агентство Brain Tank розробили та провели ребрендинг передачі "Великий футбол". Було створено візуальну стилістику як для телеверсії передачі, так і для її YouTube-версії. Завданням графіки було досягнення відповідності тенденціям 2021 року. Адже футбол — глобальна гра, і глядач постійно стикається з європейськими та світовими прикладами футбольних передач. Тому стояло завдання підвищити рівень української графіки відповідно до світових аналогів. Роком раніше агентство Brain Tank вже розробило ефірну графіку для всіх футбольних каналів групи "Медіа Група Україна".

Основна ідея

Метафорою нової графіки став образ створення галактики футболу. Крізь космічний простір, витканий зі стадіонів, гравців, клубів, рухається м'яч — новий талісман програми. Октагон м'яча засяяв зіркою, що стала символом програми, перетворившись на логотип.

Всю галактику можна побачити в промозаставці, що відкриває ефір. Своєю чергою, broadcast-дизайн утворюється з частин м'яча-зірки передачі.

Метафора космічного простору, зібраного з безлічі орбіт і взаємодіючих елементів, відображає дух сьогоднішнього футболу, який повністю вийшов за рамки гри на полі та став самостійним всесвітом.

Андрій Франчук, креативний директор Brain Tank: "Ми хочемо, щоб канали "Футбол 1/2/3" стали зразком національного телебачення в графіці, а передача "Великий футбол" — прикладом оформлення та створення авторського контенту".

Технічне втілення

Складність цього завдання полягає в тому, що необхідно створити не просто гарний дизайн графіки, а цілу систему програмування графіки — максимально гнучку та функціональну в роботі. Вона має легко монтуватися протягом пари секунд для зручності процесу роботи випускового редактора в прямому ефірі.

Розробка broadcast-дизайну — нетривіальний і складний процес, результат якого можна спостерігати щодня в ефірі улюблених каналів і передач.

Команда проекту

  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Ельмін СеідліАрт ДиректорBrain Tank
  • Олександра ТрачукАрт ДиректоркаBrain Tank
  • Юлія ЯсьмоКреативна Продюсерка ГрупиBrain Tank
  • Євген Горовий3D ХудожникBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда