1,5 мільйона доларів на місяць.

Агентство маркетингових комунікацій Brain Tank проаналізувало витрати забудовників на рекламу своїх об’єктів нерухомості у Києві з початку 2019 року. І виявилося, що забудовники витрачають 1,5 мільйона доларів на місяць.

Традиційно, «найщедрішим» рекламодавцем виявилася компанія К.А.Н. Девелопмент, яка витрачає від 15% до 20% всіх грошей ринку. А разом з нею половину медійного бюджету галузі витрачають всього 6 девелоперів: Інтергал-Буд, Київміськбуд, Ріел, DIM Development та Enso.

При цьому, ми виділили ТОП-16 рекламодавців, які викуповують по-парето левову частку медіа-тиску на потенційного покупця.

Разом з тим, якщо придивитися до розподілу розміщень за типами медіа, стає очевидним явний перекіс рекламодавців на користь зовнішніх носіїв (62% усіх вкладень), із трендом зміщення на користь діджитал (22% по відношенню до 19% у попередньому році). Такий медіа-мікс свідчить, в першу чергу, не про найбільш ефективну конверсію «наружки», а про звичку забудовників бачити своє ім’я на міських щитах.

Навіть побіжний аналіз цих показників може дозволити девелоперам переосмислити маркетингові комунікації своїх брендів. А вже збалансований підхід до планування і розрахунку ефективності, який проповідує маркетингове агентство повного циклу Brain Tank — і поготів, сприяє оптимізації витрат, здатних стати хорошою конкурентною перевагою.

Команда