Зустрічайте, Cheetos!

Оновлення в лінійці брендів PepsiCo в Україні — вже з лютого цього року популярні в усьому світі кукурудзяні снеки Cheetos можна знайти на полицях  українських  магазинів.

Легендарні снеки мають понад 70-річну історію, уже знайшли шанувальників у більш ніж 40 країнах та займають провідні позиції на багатьох ринках світу. Cheetos з'являлися на обкладинці всесвітньо відомого видання The New Yorker, «знялися» в епізодах відомих серіалів та стали трендом у популярних  соцмережах. Але в Україні їхня історія тільки починається. Сприяє знайомству з хрумкими паличками креативна агенція Brain Tank.

Brain Tank розробили сет POS-матеріалів, що розкривають головного героя Cheetos — гепарда Честера — у всій його неймовірній драйвовості. Бренд компанії PepsiCo з'явився в продажу ще 1-го лютого і плямистий хижак прикрашатиме торгове обладнання, стійки, блокноти й наліпки.

Кожен із чотирьох смаків Cheetos — сир, біф бургер, смачна кукурудза та кетчуп — має унікальні форми, що спонукають забути про серйозність і зануритися в атмосферу грайливих пустощів, адже бренд комунікує на території сімейного дозвілля.

Команда проекту

  • Олексій КуліковВиконавчий ПартнерAntHill
  • Ельмін СеідліАрт ДиректорBrain Tank
  • Олена ВальковськаХудожня КерівницяBrain Tank
  • Євген Горовий3D ХудожникBrain Tank
  • Євгеній АксьоненкоДизайнерBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда