“Машенька” повертає відчуття дитинства

Ми дорослішаємо і набуваємо досвіду та життєвої мудрості, але натомість втрачаємо дещо ледь вловиме — дитячі легкість та безтурботність. Молочний бренд «Машенька» допомагає повернути втрачені миті дитинства за допомогою знайомих змалечку смаків. 

Перед креативною командою маркетингової агенції Brain Tank постало цікаве й захопливе завдання — за допомогою сучасних технологій створити відчуття, ніби ти на мить повернувся у веселе й безтурботне дитинство.

«Як повернутися в минуле за допомогою технологій майбутнього?» На підтримку еквітійної кампанії ТМ «Машенька» команда Brain Tank розробила та втілила веселу digital-активацію в мережі Instagram, а також низку супутніх промо-заходів. 

Спеціально для бренду було спроектовано онлайн-гру, під час якої дорослий користувач може за допомогою технології Added Reality здійснити разом із бренд-героєм Машенькою захопливу подорож у підзабутий світ дитинства. Пультом управління у грі служить обличчя самого користувача. Щоби керувати грою, треба гримасувати й кривлятися — так, як це, пустуючи, роблять дітлахи: мімічні рухи зчитуються й інтерпретуються за допомогою технології Face Tracking. При цьому програма періодично робить скріншоти найяскравіших та найемоційніших виразів обличчя, якими можна ділитися з друзями, запрошуючи їх теж спробувати себе у грі. Ідея з яскравими скріншотами викликала дуже позитивну реакцію користувачів мережі, забезпечивши велике органічне охоплення. 

Команда проекту

  • Євгеній МиронюкКеруючий партнер зі стратегіїBrain Tank
  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Олена ВальковськаХудожня КерівницяBrain Tank
  • Анатолій РізонАкаунт МенеджерBrain Tank
  • Віталій ТополюкМолодший ДизайнерBrain Tank

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда