Бренд “Агуша” допомагає дітям з інвалідністю

Найприємніше для маркетолога з серцем — розробляти кампанії, які просто в тебе на очах роблять чиєсь життя щасливішим і світлішим. Саме таким виявилося співробітництво маркетингового агентства Brain Tank та бренду дитячого харчування «Агуша».

Бренд дитячого харчування «Агуша» фокусує свою увагу на фізичному та ментальному здоров'ї дітей і не міг лишитися осторонь проблем дітей з інвалідністю. Адже, навіть коли вони забезпечені всім потрібним у матеріальному плані, вони стикаються з труднощами в соціалізації та відчувають величезний дефіцит спілкування.

Саме на цьому аспекті життя дітей з обмеженими можливостями ми сконцентрувалися під час підготовки інтегрованої charity-кампанії «За право на щастя», що об'єднала добрі зусилля бренду «Агуша» та благодійного фонду «Бачити серцем».

Маркетингове агентство Brain Tank розробило й провело для бренду «Агуша» 360° кампанію, під час якої за допомогою традиційних та діджитальних маркетингових інструментів донесло до багатомільйонної аудиторії інформацію про благодійну ініціативу бренду «Агуша». Суть її така: з кожної проданої акційної упаковки 40 копійок бренд перераховує на забезпечення роботи літнього Космотабору та Школи Соціалізації, створених спеціально для навчання та соціальної адаптації дітей з інвалідністю.

Ініціативу підтримала ціла низка партнерів: співачка Альоша, яка є мамою трьох дітей, стала обличчям кампанії, а один із найгарніших дитсадочків країни "Академія Щастя "LeapKids"" надав чудові локації, де було знято телевізійні ролики та цілий пакет діджитальних відео. Обличчя нашої селебріті прикрасило макети численних POS-матеріалів у торгових мережах по всій країні та банерів для Інтернету, зокрема для соціальних медіа, а сумарний ефект усіх активностей підкріпила потужна PR-кампанія.

Результатом усіх цих заходів стала висока залученість споживачів: за час проведення кампанії українці придбали близько чотирьох мільйонів одиниць акційної продукції, а перераховані брендом «Агуша» кошти допомогли зробити щасливішими 148 дітей з різних куточків України.

Команда проекту

  • Євгеній МиронюкКеруючий партнер зі стратегіїBrain Tank
  • Олена ВальковськаХудожня КерівницяBrain Tank
  • Ганна ТодерицаДизайнеркаBrain Tank
  • Валерія ТимошенкоАкаунт МенеджеркаBrain Tank
  • Олександра ТрачукАрт ДиректоркаBrain Tank
  • Усейн Бекіров3D ХудожникBrain Tank
  • Євген Горовий3D ХудожникBrain Tank
  • Богдан СиротинськийДизайнерBrain Tank
  • Ірина ТитоваPepsiCo Ukraine

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда