12 гномів для торфу

“Рожнятів Торф” — це підприємство, що займається видобутком торфу, який насправді є цінним ресурсом у багатьох галузях. 

Ми ніколи не мали справу із запитом створити айдентику для подібного роду бізнеса. Але це не стало для нас викликом, скоріш навпаки, відкрило поле небачених можливостей. Звідси і почалися наші експерименти. Уявляючи себе споживачем, ми самостійно відповіли собі на питання “як же воно має виглядати”.

Хто такі гноми і як вони з’явилися? 

Ми перебрали безліч варіантів для потенційного логотипу — від більш стриманих до нетипових ідей, у подібній галузі, із закладеними сенсами. Відтак, нашою фінальною станцію у креативі, стало рішення щодо створення бренд-героя — гнома. 

Чому саме гном?

Ми зламали вщент усталену думку, що панує суспільстві про те, що у “серйозних та важких” галузях не може бути крутої та унікальної айдентики, надавши цьому продукту яскравий та влучний образ, який точно стане унікальним серед своїх конкурентів. Адже кожен “плід”, незалежно від свого роду чи галузі, заслуговує на стильну візуалізацію.

Кольори айдентики

Головним кольором айдентики ми обрали зелений, адже він ідеально підкреслює природність. Додатковим кольором є червоно-коричневий, що візуально нагадує природній ресурс — торф. 

 Патерн айдентики

За основу патерна ми взяли топографічні лінії карт, що нагадують рельєф землі. Знову ж таки, пряма відсилка до продукту бренду — торфу.

Висновок

Ми вважаємо, що кожен бізнес може бути цікавим, незалежно від своєї ідентифікації — чи це підприємство, що видобуває торф чи люксовий бренд одягу — головне дивитися на це очима споживача, який кидає свій погляд на інноваційні, цікаві та яскраві рішення, в нашому випадку, у формуванні бренду. 

 До чого тут хамелеон і хто він такий?  

Хамелеон — це алегоричний образ нашої діяльності. Мімікруючи під філософію споживача, ми буквально проживаємо його роль, чудово розуміючи всі його реальні інсайти, що допомагають нам зробити будь-який продукт клієнтів успішним. 

Підписуйтесь на нас! Тут багато цікавого!

Команда проекту

  • Андрій ФранчукКеруючий партнер, креативний директор групиBrain Tank
  • Юлія ЯсьмоПроджект МенеджеркаBrain Tank
  • Сергій МаксименкоДизайнерBrain Tank

Проекти кліента

Як працює Brain Tank

Аутсорсинг операційного маркетингу “під ключ”

Brain Tank знається на щоденному обслуговуванні середніх та довгих циклів маркетингу успішних компаній

Створення брендів та їх стратегічний маркетинг

Комплексний підхід до комунікацій на рівні бренду

Креатив і втілення

Реалізація окремих рекламних кампаній

Команда